BIST 2.011
DOLAR 13,47
EURO 15,27
ALTIN 793,59
HABER /  DÜNYA

Türkiye hangi ülke ile savaşacak? Şok analiz

ABD’li tarihçi Dr. Griffin Tarpley'in sosyal medyada dolaşan videosunda Türkiye hakkında ilk kez duyacağınız çarpıcı iddialar yer alıyor...

Abone ol

ABD’li tarihçi Dr. Griffin Tarpley, sosyal medyada dolaşan videosu olay yarattı. Ünlü tarihçi bu videoda Türkiye ve Suriye sorunu konusunda şok bir analiz yaptı. Tapley, ‘’Obama Erdoğan’ı aldatıyor, Türkler kaybedecek’’ derken Türkiye için savaş sinyali de verdi.

‘’Obama’nın her hafta Erdoğan’ı aradığını, kibir ve hırsı ile oynayarak onu bir yere ittiği söyleniyor’’ iddiasını da ortaya atan Tarpley, ‘’Mübarek’in düşürülmesinden sonra Türk hükümeti Yeni Osmanlı İmparatorluğu fikri ile kandırıldı. Bu aldatmaca ile sıfır sorundan, başta Kürt sorunu olmak üzere, onlarca sorunlar dizisine geçiverirsiniz’’ dedi ve şunları söyledi;

PKK'YI HANGİ ÜLKELER DESTEKLİYOR?

Simon Hersh’e göre PKK, CIA’nın desteklediği bir örgüttür; CIA, PKK’yı İran’a karşı kullanmaktadır. Yakın geçmişte Fransa’da Cumhurbaşkanı Mitterand’ın eşi Danielle Mitterand PKK’nın koruyucu azizesi idi. Bir yıl önce, İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman, Mavi Marmara’daki davranışından dolayı Türkiye’yi cezalandırmak için İsrail’in PKK’yı destekleyeceğini söyledi. NATO’nun Yunanistan aracılığıyla PKK’yı desteklediği haberleri var. Bana göre Türkiye’nin anlaması gereken bu !..

AMERİKALILAR TÜRKİYE'Yİ ÖLDÜRENE KADAR SEVECEKLER

Türkiye’yi ziyaret ettim, pek çok siyasi lider ile görüştüm. Türkler öncelikle Amerika ve İngiltere ile ittifakın “öldüren bir kucaklama” olduğunu anlamalı; bir başka deyişle İngiliz- Amerikalılar Türkleri öldürene kadar sevecekler. Türkleri Suriye’ye karşı kullanacaklar. Ve çatışmayı modern Türkiye’yi yok etmek için kullanacaklar. Korkarım, Obama’nın aldattığı Erdoğan ve Davutoğlu bu psikoloji ile kendi çukurlarını kazıyorlar. Kazanacakları hiçbir şey yok ve kaybedecekler.

TÜRKİYE RUSYA SAVAŞI OLABİLİR

Ortada bir de Rusya sorunu var; 19 ncu yüzyılda her 20 yılda bir, Türk- Rus Savaşı olurdu. Son zamanlarda bir Türk- Rus Savaşı olmadı ama o istikamette adımlar atılıyor. Şu bilinmelidir ki, Suriye güvenlik güçleri isyancılara karşı başarılı bir harekât yürütüyorlar, isyan bastırılıyor; Buna paralel olarak, olayların ağırlık merkezi, gerçek bir devrimci hareketin başladığı Suudi Arabistan ve Katar’a doğru kayıyor.

TERÖRİSTLER CİRİT ATIYOR

Şu anda Türkler, güney bölgelerinin tamamını CIA’ya devrettiler. Oralarda CIA başıboş, kontrolsüz dolaşıyor. İskenderun otellerinde CIA cirit atıyor. Oteller El- Kaide teröristleri ile dolu. CIA Adana yakınlarındaki İncirlik üssünden, bölgeye getirdikleri teröristleri kullanıyorlar. Ve bunun Türkiye’ye geri dönüşü feci olacak.

OBAMA KİMDİR?

Barack Obama 4 Ağustos 1961 tarihinde ABD'nin Hawaii eyaletindeki Honolulu kentinde Kapiolani Tıp Merkezi'nde dünyaya geldi. Kendisiyle aynı adı taşıyan babası Kenya'nın Siaya Bölgesi'ndeki Nyang’oma Kogelo yerleşim yerinde doğmuş ve büyümüş bir Kenyalıydı. Annesi Ann Durham ise Kansas eyaletinin Wichita kentinde doğmuş ve büyümüş bir Amerikalıydı.

BİYOGRAFİSİ VE TÜM HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Türkiye istihbaratı Paris suikastını soruşturuyor
Türkiye istihbaratı Paris suikastını soruşturuyor
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Tek SMS'le MTV borcunu öğren
Tek SMS'le MTV borcunu öğren
Atanamayınca model olan seksi öğretmen!
Atanamayınca model olan seksi öğretmen!
Balıkların genetik kodlarını çözdü!
Balıkların genetik kodlarını çözdü!
Sokak satısının torbasından bakın ne çıktı
Sokak satısının torbasından bakın ne çıktı
1 milyarlık vurgun iddiası!
1 milyarlık vurgun iddiası!
Zincirleme trafik kazası: 12 yaralı
Zincirleme trafik kazası: 12 yaralı
2012 Antalya uyuşturucu ile mücadele yılı
2012 Antalya uyuşturucu ile mücadele yılı
Apple iPhone 5'in üretimini azalttı
Apple iPhone 5'in üretimini azalttı