BIST 1.348
DOLAR 8,20
EURO 9,86
ALTIN 468,80
GÜNCEL

Türkiye bu çığlıkla ürperdi! Hamile eşi için sokakta komşularından borç para istedi

İSTANBUL Esenler'de çekildiği belirtilen bir video yürekleri sızlattı. Hamile eşi için sokakta komşularından borç para isteyen adamın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, o şahsa ulaştıklarını duyurdu.

İstanbul Esenler'de çekildiği iddia edilen bir videoda hamile eşi için sokakta komşularından borç para isteyen vatandaşın görüntüsü sosyal medyada gündem oldu. Yardım isterken ağlayan vatandaşın videoya yansıyan görüntülerinde ise "Karım hamile, sabahtan beri borç para arıyorum. Allah çarpsın geri öderim ne yapacağımı bilmiyorum" dediği duyuluyor.

Esenler Belediye Başkanı ve İstanbul Büşükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu ise söz konusu kişiye ulaştıklarını belirterek sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

'O kişiye ulaştık, Esenler'de oturmuyormuş!'

Göksu paylaşımında, “Sosyal medyada paylaşılan videodaki kişiye ulaştık. Şahıs Esenler'de oturmadığını ifade etti. Nerede oturduğunun önemli olmadığını ve her şartta yardım edeceğimizi söylememize rağmen adresini vermekten imtina etmiştir. Konunun her açıdan takipçisi olacağımızın bilinmesini isterim” diye yazdı.

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Selahattin Baki: Hakem camiasındaki başıboşluğa bir dur demek gerekiyor
Boğa 7-13 Aralık haftalık burç yorumu aşk hayatına dikkat!
Maria ile Mustafa 15. bölüm fragmanı
Tövbeler Olsun 17. bölüm fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. bölüm fragmanı
Gönül Dağı 8. bölüm fragmanı
Çin'e giden ilk ihracat treni Ankara'dan geçti
TCDD'den Çin'e giden ihracat treni hakkında açıklama
TV100'de saç baş yolduran tartışma!
Akrep 1. bölüm fragmanı
Yorumlar 7 yorum