BIST 1.385
DOLAR 8,41
EURO 9,99
ALTIN 493,07
HABER /  GÜNCEL

Tuğrul Türkeş'in Ukraynalı eşi kim işte fotoğrafı

Tuğrul Türkeş'in Ukraynalı eşiyle ilk kez görüntülendi. Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in imam nikahlı yabancı eşi ve yeni bebeği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki Tuğrul Türkeş'in imam nikahlı eşi kim? İşte detaylar...

Abone ol

Geçtiğimiz Ocak ayında Tuğrul Türkeş'in yabancı eşinden bebeği oldu haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Ankara'da özel bir hastanede doğan oğluna "Alparslan" adını veren Türkeş, imam nikahı kıydığı Kırım Tatarı asıllı Ukraynalı eşi ile ilk kez görüntülendi.

Tuğrul Türkeş’in yeni eşi ile Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi üyesi olduğu, 24. dönem milletvekilliği sırasında Ukrayna’ya yapılan bir ziyaret sırasında tanıştığı öğrenildi. Sözcü'nün haberien göre, Türkeş’in tanışmasına Kırım Tatar Milli Meclisi eski Başkanı Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu'nun aracılık ettiği iddia edildi.

TUĞRUL TÜRKEŞ OLAYA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Türkeş, Ukraynalı eşinden bir erkek bebeği olduğunu doğrulayarak şu açıklamayı, Türkeş, ilk başta "Rus" denilen ama Ukraynalı olduğu öğrenilen sevgilisiyle ilgili yaptığı açıklamada, "... haberde adı geçen hanımefendi ile dini, ahlaki ve örfi tüm vecibeler yerine getirilerek aleni ve meşru bir şekilde aile hayatımı sürdürmekteyim" dedi. 

Türkeş, açıklamasında  "40 gün önce dünyaya gelen oğlum Alparslan'ın doğumuna eşimi bizzat götürdüm" ifadelerini de kullandı.

Tuğrul Türkeş'in yaptığı basın açıklamasının tam metni şöyle:

tuğrul türkeş rus sevgilisi ve yeni çocuğu basın açıklaması tam metni

TUĞRUL TÜRKEŞ'İN UKRAYNA ASILLI İMAM NİKAHLI KARISININ ADI NE?

Tuğrul Türkeş'in Ukrayna asıllı imam nikahlı karısı adı henüz bilinmiyor. Tuğrul Türkeş'in Ukraynalı sevgilisi olduğuna dair daha önce hiçbir açıklama ve bilgi bulunmuyordu.

TUĞRUL TÜRKEŞ'İN RESMİ NİKAHLI EŞİ KADRİYE SERPİL TÜRKEŞ KİMDİR?

Öte yandan, Tuğrul Türkeş ikinci eşi olan Kadriye Serpil Türkeş ile halen resmi olarak evli durumda. 20 yıllık evlilik yaklaşık 14 yıl önce fiilen bitmiş. Ancak evlilik hukuken halen devam ediyor. Tuğrul Türkeş eşi Serpil Türkeş ile boşanma davasında ortaya atılan iddialar ise günlerce konuşulmuştu.

KADRİYE SERPİL TÜRKEŞ EŞİ TKENDİLERİNE BAKMADIĞINI İDDİA ETMİŞTİ

Tuğrul Türkeş'in 20 yıllık eşi Kadriye Serpil Türkeş, Temmuz 2008'de İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunmuştu. Müşterek çocukları Uğur'u da alıp Ankara'ya yerleşen eşinin milletvekili olmasından sonra kendisine bakmadığını, hatta yanında istemediğini dahi açıkça söylediğini savunan Serpil Türkeş, aylık 4 bin lira tedbir nafakası talep etmişti. Kadriye Türkeş, eşinin ev adresini bile kendisinden sakladığını, aradığında hakaret ettiğini, iş bulamadığı için maddi durumunun çok kötü olduğunu da iddialarına eklemişti.

TUĞRUL TÜRKEŞ EVİNE BAŞKA KADIN GETİRDİ İDDİASI

Duruşmaya katılan tanıklar Tuğrul Türkeş'i bir kadınla gördüklerini öne sürmıştü. Haziran 2009'da karara bağlanan davada, Kadriye Serpil Türkeş'in ayrı yaşama arzusunda bulunduğunu belirten İstanbul 2. Aile Mahkemesi, nafaka talebini reddetmişti. Ancak Kadriye Serpil Türkeş, avukatı Günsu Akçagöz aracılığıyla karara itiraz etmişti. Avukat, müvekkilinin evi terk etmesine gerekçe olarak, kocanın müşterek konuta getirdiği kadının aile huzurunu bozmasını kanıt olarak göstermişti. Akçagöz, bu iddiasını tanık ifadelerine dayandırmıştı. 

Ocak 2010'da temyiz başvurusunu değerlendiren Yargıtay 3. Hukuk Dairesi, kararı Serpil Türkeş lehine bozmuştu. Yargıtay kararında özetle, "Davacı eşin ayrı yaşamakta haklı olduğu tanık beyanları ile anlaşıldığına göre, uygun bir tedbir nafakasına hükmedilmesi gerekir" denilmişti.

Tuğrul Türkeş eşleri ve çocukları

TUĞRUL TÜRKEŞ HALEN EVLİ OLDUKLARINI VE NAFAKA ÖDEDİĞİNİ AÇIKLADI

Tuğrul Türkeş dün Rus sevgilisi ve yeni bebeğiyle ilgili yaptığı açıklamada Kadriye Serpil Türkeş'le halen evli olduğunu ve gerçek eşine tedbir nafakası ödediğini de açıkladı. 

TUĞRUL TÜRKEŞ EŞLERİ VE ÇOCUKLARI KİMDİR?

Tuğrul Türkeş'in yeni doğan oğluyla birlikte toplam 4 çocuğu bulunuyor. Tuğrul Türkeş'in ilk eşi Süreyya Işık Bilgiç'ten Muzaffer adında bir kızı ve Osman adında bir de oğlu bulunuyor. Türkeş'in ikinci eşi Kadriye Serpil Türkeş'den ise Oğuz isminde bir oğlu var. Türkeş'in Rus asıllı imam nikahlı eşinden de Alparslan isimli yeni bir oğlu daha oldu. 

ÖNCEKİ HABERLER
Bursa öğle ezanı saat kaçta ezan vakti
Bursa öğle ezanı saat kaçta ezan vakti
Abdullah Gül'ün iki koruması şehit oldu
Abdullah Gül'ün iki koruması şehit oldu
Bekçi alım şartları 2016- başvuru ekranı
Bekçi alım şartları 2016- başvuru ekranı
Davutoğlu'nun hiç uyumadığı üç gece
Davutoğlu'nun hiç uyumadığı üç gece
Beyoğlu'nda 5 katlı bina çöktü! Enkaz altında...
Beyoğlu'nda 5 katlı bina çöktü! Enkaz altında...
Altın fiyatları zirve yaptı 08.04.2016 çeyrek altın ne kadar?
Altın fiyatları zirve yaptı 08.04.2016 çeyrek altın ne kadar?
Nabi Avcı o iddiaya cevap verdi! Karaman ile ilgili...
Nabi Avcı o iddiaya cevap verdi! Karaman ile ilgili...
Kıssa aynasında Güzel'e yolculuk: Güzelgâh
Kıssa aynasında Güzel'e yolculuk: Güzelgâh
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert bir yanıt daha!
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert bir yanıt daha!
Üç aylar başladı yapılacak ibadetler dualar ve tesbihler
Üç aylar başladı yapılacak ibadetler dualar ve tesbihler