BIST 1.392
DOLAR 8,08
EURO 9,72
ALTIN 460,93
YEREL

Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in sözleri ayakta alkışlandı o anlar kamerada

Demirören Haber Ajansı

TRABZON İl Emniyet Müdürü Metin Alper, şahit olarak katıldığı polis memurunun nikâh töreninde Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ’la ilgili, "Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum, 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar" dedi. Müdür Alper’in sözleri, salondaki davetlilerce ayakta alkışlandı.

Trabzon’da görevli polis memuru Fatih Gebiç ile Ayşegül Aydın, düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in de nikâh şahitliği yaptığı törende; Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ’la ilgili konuşma yaptı.

"Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar"

Alper, konuşmasında, "Bugün benim bir evladımın, bir yiğidimin, hilal bıyıklı bozkurdumun nikâhına geldim. Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar. Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar. Özel harekât şubesi öyle bir şubedir ki buradaki yiğitler, buradaki aslanlar şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar, cepheden cepheye yeri geldiği zaman sorar. Bu evlilik de hayırlı olsun, bu evlilikten doğacak Asenalar, Alperenler de bizden sonra bayrağı dalgalandıracak inşallah" dedi.

Ayakta alkışlandı

İl Emniyet Müdürü Alper’in bu sözleri salondaki aileler ve davetlileri duygulandırdı. Alper'in sözleri, nikâha katılanlarca ayakta alkışlanırken, törene ait 'Çırpınırdı Karadeniz' parçasıyla sosyal medyada paylaşılan video ise takipçilerden ilgi gördü.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Esra Erol'daki yasak aşk skandalının başrolü Cengiz Koraltan darp edildi
Ermenistan'ın 2 savaş uçağı düştü! Ermeni pilot paraşütle böyle atladı
Türk futbolunu bekleyen büyük tehlike!
Koronavirüs bu köye giremedi, işte nedeni!
Deniz Çakır Kim Kardashian için Ece Üner'e neden saldırdı?
Temel Karamollaoğlu: Yatırımlar durdurulmalı
Ermenistan ordusuna ait tankların imha anı
Azerbaycan - Ermenistan askeri teçhizatlarını böyle vurdu
Azerbaycan ordusu Ermenilere darbe üstüne darbe vuruyor
Böyle baba olmaz olsun! Engelli oğlunu para için denize attı
Yorumlar 9 yorum