BIST 8.035
DOLAR 28,87
EURO 31,59
ALTIN 1.891,45
HABER /  GÜNCEL

Tokat'ta kaybolan çocukların ailelerinden flaş karar!

TOKAT'ta kaybolan çocukların son durumu ne, kayıp çocuklar bulundu mu sorularının yanıtı hala belli olmadı. 77 gündür aranan Dursun Kaan Taşcı ve Bayram Erol'un aileleri flaş bir karar verdi.

Abone ol

TOKAT'ta kaybolan çocukların son durumu hakkında aileleri bilgi verdi.

Dursun Kaan Taşcı'nın babası İbrahim Taşcı, yaptığı açıklamada, 77 gün önce kaybolan çocukları aramak için devletin tüm imkanları seferber ettiğini vurgulayarak, "Devletimiz sağ olsun, her zaman bizim yanımızda oldu. Reşadiye halkına da çok teşekkür ediyorum" dedi.

 
Çocuklarının bulunmasını istediklerini dile getiren Taşcı, şöyle konuştu:

"Bugüne kadar polis ekipleri yaklaşık 200 kişinin ifadesini almış. İlçeye giriş çıkış yapan 4 bin araç da incelemiş. Hemşehrimiz AK Parti Grup Başkanvekili Coşkun Çakır bize çok yardımcı oluyor. Bir sıkıntımız olsa sağ olsun, yardımcı oluyor ama bütün bunlara rağmen maalesef bir gelişme yok. Herhangi bir iz, emare yok. Çocuklarımızı bulanlara para ödülü vermeye karar verdik. Bayram ve Dursun'u bulanlara 100 bin lira para ödülü vereceğiz."

DERENİN KENARINDA YIRTIK BİR AYAKKABI! DERENİN KENARINDA YIRTIK BİR AYAKKABI!

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde, 29 Aralık 2015'te komşu çocukları 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol oyun oynarken kaybolmuş, bugüne kadar yapılan arama çalışmalarından bir sonuç alınamamıştı