BIST 11.134
DOLAR 33,09
EURO 36,30
ALTIN 2.618,27
HABER /  MEDYA

Survivor ünlüler yeni kadrosundaki yarışmacılar kimler?

Survivor 2018 ünlüler kadrosu değişti. Acun Ilıcalı Survivor All star kadrosunu dağıttı yerine ünlüleri getirdi. Survivor ünlüler kadrosunda kalan isimler arasında Adem ve Turabi de var. İşte Survivor yeni ünlüler kadrosu;

Abone ol

Survivor 2018 adasında takımların kadrosu yeniden değişti ve ünlüler gönüllüler olarak bundan sonra yoluna devam edecek. Survivor All star kadrosunu dağıtan Acun Ilıcalı takımdan 3 ismi gönüllüler adasına aldı. 4 Nisan itibariyle ekrana gelecek olan Survivor yarışmasında artık All Star yok onun yerine ünlüler ve gönüllüler takımları var.

Survivor ünlüler yeni kadrosunda kimler var: Survivor all starın dağıtılmasından sonra ünlüler takımının yeni kadrosu şu yarışmacılardan oluşuyor : Adem Kılıççı, Berna Canbeldek, Elif Şadoğlu, Sema Aydemir, Merve Aydın, Mustafa Kemal Kurt, Sahra Işık, Turabi Çamkıran, Ümit Karan ve Yiğit Dikmen.

Survivor ünlüler kadrosunda All Star'dan 3 isim gönüllüler adasına transfer oldu. Bu isimlerde Damla Can, Hilmicem İntepe ve Murat Ceylan olarak açıklandı. Her 3 isim de Survivor adasında hızları ile biliniyorlar. Ünlüler takımının kadrosunda kalan isimler ile yeni gönüller kadrosuna bakıldığında yarışa denge geldiği görülüyor.

Survivor ünlüler gönüllüler yeni kadrosu! 3 bomba isim gitti