BIST 8.030
DOLAR 28,85
EURO 31,54
ALTIN 1.890,48
HABER /  GÜNCEL

Survivor SMS sonuçları değil bu sıralama olay acunn verisi

Survivor 2016 SMS sonuçları eleneni belirlerken acunn.com performans sıralamasını yayınladı. Atakan, Semih Öztürk, Nihal Candan ve Nagihan Karadere performans sıralamasında bakın kaçıncı çıktı?

Abone ol

Survivor 2016 adasından elenen isimleri SMS sonuçları belirlerken yarışmacıların performans sıralaması ortaya çıktı. TV8'de yayınlanan acunn.com sitesinin verileri hayli şaşırtıcı oldu. Özellikle gönüllüler takımında performans sıralamasında sürpriz bir isim birinciliğe yerleşti.

TV8 kanalı acunn.com sitesi verileriyle gönüllüler ve ünlüler takımının performans listesini yayınladı. Semih Öztürk en kötü diyerek Nihal Candan'a yükleniyordu ancak en yakın dostu Gizem Kerimoğlu'nun sonuçları da şoke edici oldu. Gizem gönüllüler içinde Nihal'dan sonra en kötü performansa sahip olan isim çıktı.

Nihal'i eleştiren Semih Öztürk de adanın kötülerinden. Semih Öztürk sıralamada altıncı oldu. Gönüllüler takımının performansa göre sıralamasında birinci çıkan isim ise gerçekten sürpriz. Bu isim ne Efecan ne İbrahim de Damla Can , bakın kim oldu;

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SONUÇLARI VE PERFORMANS SIRALAMASI

Survivor SMS oylamasında ünlüler takımında birinci çıkan Avatar Atakan olmuştu. Peki Atakan performans sıralamasında birinci mi?

'Ben mükemmelim' diyen Yılmaz Morgül ünlüler adasının en kötüsü olurken Mehmet de kötüler arasında ikinci sırada. Kızlar arasında Eda en kötü performansa sahip olurken onu Ezgi takip ediyor. Tuğba Özay, Yunus Günçe, Seda ve Yattara ile Nagehan kaçıncı sırada. Avatar Atakan en çok kazanan isim gibi görünüyor ama gerçekte performansı ile üçüncü sırada. Peki birinci kim? İşte ünlüler takımının performans sıralamasında birinci olan isim;

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SONUÇLARI SIRALAMASI NASILDI?

Survivor ünlüler takımı bugüne kadar iki kez SMS oylamasına çıktı. Her iki SMS oylaması sonuçlarında da Avatar Atakan birinci çıktı.

23 Şubat 2016 Survivor ünlüler SMS sonuçları ve sıralaması;

1. Avatar Atakan
2. Eda Akkaya
3. İbrahim Yattara
4. Yılmaz Morgül
5.Yunus Günçe
6. Mehmet
7. Ezgi Avcı
8. Nagihan Karadere
9. Tuğba Özay
10. Yağmur Öztürk
11. Seda Tetik

8 Mart 2016 tarihli ünlüler SMS sıralaması sonuçları şu şekilde oldu;

1. Avatar Atakan
2. İbrahim Yattara
3. Yılmaz Morgül
4. Eda Akkaya
5. Ezgi Avcı
6. Tuğba Özay
7. Yunus günçe
8. Mehmet
9. Ebru Öztürk
10. Seda Tetik

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor gönüllüler takımı bugüne kadar sadece bir kez SMS oylamasına çıktı. Gönüllüler SMS oylaması sonuçlarında da birinci çıkan isim Semih Öztürk oldu. Damla Can ikinci olurken ilk hafta yapılan SMS oylamasında adadan elenen isim Aylin Şallı olmuştu.

1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir