BIST 7.855
DOLAR 28,92
EURO 31,18
ALTIN 1.884,77
HABER /  GÜNCEL

Erdoğan hastanede böyle görüntülendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın dün akşam yapılacak nişanı, Özdemir Bayraktar’ın kalp rahatsızlığı geçirmesi nedeniyle ertelendi.

Abone ol

Tarabya Huber Köşkü’nde dün akşam yapılacak nişan töreni nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi Kısıklı’daki evlerinden saat 16.30 sıralarında Tarabya’ya hareket edecekleri sırada rahatsızlık haberi geldi.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayraktar’ın kaldırıldığı Halkalı’daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi eğitim Araştırma Hastanesi’ne gitti.

ERDOĞAN HASTANEDE 4 SAAT KALDI

Özdemir Bayraktar’ın aort damarıyla ilgili rahatsızlık geçirdiği ve  ameliyatta olduğu öğrenildi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da saat 19.30 sıralarında hastaneye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise saat 20.30 sıralarında hastaneden ayrıldı.

ALBAYRAK VE KURTULMUŞ DA HASTANEYE GELDİArdından saat 20.30 sıralarında hastaneye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve eşi esra albayrak da ziyarete geldi. Albayrak yaklaşık bir saat kaldıktan sonra hastaneden ayrıldı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da hastaneye gelerek bir süre ziyarette bulundu.BAYRAKTAR’IN DURUMU İYİ

Edinilen bilgiye göre, Özdemir Bayraktar’ın aort damarıyla ilgili rahatsızlık geçirdiği  ve bu nedenle ameliyata girdiği öğrenildi.  Bayraktar’ın ameliyatanın başarılı geçtiği ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.