BIST 8.033
DOLAR 28,85
EURO 31,56
ALTIN 1.890,42
HABER /  GÜNCEL

Erdoğan'ın damadı babasının son durumunu açıkladı!

Sümeyye Erdoğan ile nişanlanacağı gün babası kalp krizi geçiren Selçuk Bayraktar, babasının son sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile nişanlanacağı gün babası kalp krizi geçiren Selçuk Bayraktar, babasının sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Bayraktar, Özdemir Bayraktar için, "Herkesten dua bekliyoruz" dedi.

 TBMM Başkanı İsmail Kahraman, kalp krizinin ardından ameliyat olan iş adamı Özdemir Bayraktar'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Kahraman, Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesine, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile geldi.

Bir süre hastanede kalan ve doktorlardan bilgi alan Kahraman'ı, Özdemir Bayraktar'ın çocukları Haluk ve Selçuk Bayraktar uğurladı.

 'HERKESTEN DUA BEKLİYORUZ'

 Selçuk Bayraktar, gazetecilerin babasının sağlık durumuna ilişkin sorusu üzerine, "Herkesten dua bekliyoruz" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'la dün nişan töreni yapılması planlanan Selçuk Bayraktar'ın babası olan iş adamı Özdemir Bayraktar, kalp krizi geçirmesi üzerine hastaneye kaldırılmıştı.