BIST 10.411
DOLAR 32,64
EURO 34,88
ALTIN 2.447,46
HABER /  GÜNCEL

Survivor kim elendi 2016 SMS sonuçları oy sıralaması

Survivor SMS sonuçları ünlüler oy sıralaması kim elendi sorusunun cevabını verdi. Peki Survivor SMS oy birincisi kim oldu ve kimin adını elenmesi için verdi?

Abone ol

Survivor adasından en son kim elendi sorusunun yanıtı Mehmet Özyay olurken ünlüler SMS sonuçları sıralaması şoke etti. Acun Ilıcalı da 'şoktayım' diyerek tüm hesapları altüst eden SMS sonuçlarını açıkladı.

Survivor ünlüler oy sıralamasında hiç beklenmedik bir isim SMS birincisi çıktı. Yattara beklenirken Acun Ilıcalı Tuğba Özay ismini açıkladı.

Tuğba Özay adını duyunca ağlamaya başladı. Tuğba Özay elemeden düşerken ünlüler SMS oy sıralamasında ikinci olan isim de bir kişiyi söyleyecek. Survivor ünlüler oy sıralamasında ikinci olan isim ise Ezgi Avcı oldu. Ünlüler takımında hesaplar tamamen birbirine girdi.

SURVİVOR KİM ELENDİ 2016 ÜNLÜLER OY SIRALAMASI

Survivor ada konseyinde Yunus Günçe eleme adayıydı. Onun yanına yeni gelen isimleri Tuğba Özay ve Ezgi Avcı verdi. Tuğba Özay elenme adayı olarak Mehmet Özyay adını söyledi.

survivor kim elendi 2016 sms oy siralamasi sonuclariEzgi Avcı ise eleme tahtasına "Birini söylemek zorundayım. Gönül isterki ikisi de kalsın. Ben vefalı olmaya devam edeceğim o yüzden Nagihan" diyerek Nagihan Karadere adını verdi. Böylece Yunus Günçe, Nagihan Karadere ve Mehmet Özyay eleme adayları oldu. Nagihan Karadere 'Gidebilirim de kalabilirim de hiç beklemediğimiz bir konsey yaşıyoruz" diyerek şoke olmuş bir sesle konuştu.

Peki bu 3 isimden kim elendi? Bunu Survivor ünlüler SMS  oy sıralaması verdi.

İşte 12 Nisan 2016 tarihli Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları;

1. Tuğba Özay
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Nagihan Karadere
6. Mehmet Özyay

Survivor 12 Nisan ünlüler oy sıralaması sonuçlarına göre Mehmet Özyay adadan elenen isim oldu.

Mehmet Özyay veda etmekte çok zorlanırken Acun Ilıcalı 'Seni ve sesini özleyeceğiz' diyerek uğurladı. Mehmet Survivor adasında 'uluması' ve yarı İngilizce yarı Türkçe tezahüratları ile zihinlerde yer etti. Mehmet Özyay 'hakkınızı helal edin' deyip ağlayarak gitti.

SURVİVOR DAHA ÖNCEKİ ÜNLÜLER SMS SONUÇLARI

survivor ünlüler sms oy siralaması Peki şimdiye kadar ünlüler SMS sonuçları oy sıralaması nasıl oluştu? İşte ünlüler takımının oy sıralaması karnesi;

Survivor ünlüler oy sıralaması SMS sonuçları 5 Nisan 2016

Ünlüler takımı en son 5 Nisan 2016 tarihinde SMS oylamasına çıktı ve oy sıralamasına göre Yılmaz Morgül elenen isim oldu.

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Mehmet
6. Tuğba Özay
7.Yılmaz Morgül (elendi)

survivor sms oy siralamasi unluler sms sonuclariSurvivor ünlüler oy sıralaması 22 Mart 2016 SMS sonuçları

1. İbrahim Yattara
2. Ezgi Avcı
3. Nagihan Karadere
4. Yılmaz Morgül
5. Yunus Günçe
6. Eda Akkaya (elendi)
7. Mehmet Özyay

Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçları 16 Mart 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay

(Seda Tetik sakatlığı dolayısıyla elendi)

survivor unluler oy siralamasi sms sonuclari tam listesi

NAGİHAN KARADERE BASILDI TUĞBA ÖZAY TÜKÜRDÜ

2 aydır Survivor adasında en yakın dost olan Nagihan Karadere ile Tuğba Özay'ın arası geri dönüşü olmayacak şekilde bozuldu. Konseyde 'Buraya konu mankenliği yapmaya gelmişsin. Bırak mankenliği de işine bak' diyerek Tuğba Özay'ın adını yazan Nagihan Karadere kavgayı başlatan taraf oldu.

NAGİHAN KARADERE TUĞBA ÖZAY'A BASILDI

Tuğba Özay ile olan arkadaşlık bağlarını çok hızlı bir şekilde yok eden Nagihan Karadere yeni dostları ile onun dedikodusunu yapmaya başladı. Tuğba Özay hakkında ateş başında tam atıp tutuyordu ki basıldı. Nagihan Karadere 'İki aydır Tuğba'nın kendisini övmesinden anlatmasından bıktım' derken Tuğba Özay lafın üstüne geldi.

Tuğba Özay'a 'çok pis' bir şekilde yakalan Nagihan Karadere hemen sustu ama artık çok geçti. Tuğba Özay ise tanık olduğu manzara karşısında şoke oldu.

En yakın arkadaşını dedikodusunu yaparken basan Tuğba Özay tükürüp gitti. Nagihan Karadere tükürük olayı karşısında şoke olurken Tuğba Özay eski arkadaşı ile olan tüm bağlarını da bu olayla kesip attı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde yine ödül oyunu vardı. Barbekü partisi ödül olarak sunulunca ünlüler ve gönüllüler takımı kıyasıya kapıştı. Gönüllüler takımı 'kesin kazanırız' iddiasıyla girdikleri oyunu kaybeden taraf oldu.