BIST 9.805
DOLAR 32,50
EURO 34,96
ALTIN 2.430,18
HABER /  DÜNYA

Sürpriz evlenme teklifi

Trabzon’da, genç kıza yapılan evlenme teklifi renkli görüntülere sahne oldu. Genç adam dizlerini üzerinde sevgilisine evlenme teklifinde bul...

Abone ol

Trabzon’da, genç kıza yapılan evlenme teklifi renkli görüntülere sahne oldu. Genç adam dizlerini üzerinde sevgilisine evlenme teklifinde bulunurken, çevredekiler ise yaşananları ilgiyle izledi.
Trabzon’un Atatürk Alanı’nda gerçekleştirilen sürpriz evlenme teklifi ilgiyle izlenirken, ortaya renkli görüntüler çıktı. Sevdiği genç ile buluşmak üzere Atatürk Alanı’na gelen Merve Danışman (21) arkadaşları ile birlikte yürürken birazdan başına gelecek sürprizden habersizdi. Çevresinde yaşananları bir süre şaşkınlıkla izledikten sonra sevgilisi Selçuk İrhan (23) bir kaç metre ileride kalp şeklinde yapılmış çiçekler ortasında kendisini beklediğini gören genç kız birden koşarak sevgisi Selçuk İrhan’a sarıldı. Sarılmanın ardından Selçuk İrhan köprü üzerinde "Meleğim benimle evlenir misin" yazısını gösterdikten sonra yere çömelerek cebinden çıkardığı yüzüğü sevgilisine doğru uzatarak "Benimle evlenir misin ?" dedi. Yaşanan bu duygulu sahne karşısında heyecandan titrediği gözlenen genç kız bir süre sonra üzerindeki şoku atarak sevgilisi Selçuk İrhan’a sarıldı.
Çevrede bulunan gençlerin arkadaşları da "Mutluluklar size" şeklide tezahürat yaparak alkış tutarak moral verdi. Gitar eşliğinde çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kalp şeklindeki çiçeklerin ortasında bir süre dans eden çiftleri arkadaşları ile oradan geçenler de tebrik etti.
Dansın ardından doğum günü olan Selçuk İrhan’a sürpriz doğum günü planladığını belirten Merve Danışman, yaşananların kendisine bir sürpriz olduğunu söyledi. KTÜ Makine Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Selçuk İrhan, aynı üniversitenin Kamu Yönetimi 3. sınıfta okuyan Merve Danışman ile 3 yıldır arkadaş olduğunu belirterek "İlişkimiz 3 senedir sürüyor ve Allah nasip ederse ömür boyu da sürecek. Herhalde dün akşam Trabzon’da bir ilki gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Benim için büyük bir evlilik teklifiydi. O gün de benim doğum günüydü. Kendisine farlı bir şey yaşatmak istedim. Güzel bir sürprizdi" dedi.
Merve Danışman ise kendi doğum gününde sevgilisinin kendisine sürpriz yaptığını belirterek, "Çok güzel bir duyguydu. Kelimelerle anlatılacak gibi değil. Çok mutlu oldum. Kendi doğum gününde bana sürpriz yaptı" diye konuştu.
Öte yandan tüm bu yaşananlar an ve an kameralara yansırken, ortaya renkli görüntüler çıktı.
(İHA)