HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Süleyman Soylu oyunu kullandı! İşte ilk sözleri

İhlas Haber Ajansı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi Hamide Soylu ile birlikte 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için oyunu Gaziosmanpaşa'da bulunan Dobruca Ortaokulu'nda kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi Hamide Soylu ile birlikte 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için oyunu, Gaziosmanpaşa'da bulunan Dobruca Ortaokulu'nda kullandı.

1004 numaralı sandıkta oy kullanan Soylu, "İstanbul için hayırlı uğurlu olsun. Bir seçim kampanyası oldu. Milletimiz güven içinde 31 bin 342 sandıkta oy kullanmaya başladı. Sabah oy kullanma işlemi sorunsuz başladı. İnşallah bugün İstanbullu hemşehrilerimiz sorunsuz şekilde oy kullanır. 51 bin 909 güvenlik personelimiz çalışmalarını yürütüyorlar. Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah" dedi. 

''2 teröristin kıstırıldığı haberleri iletildi''
Tunceli'de 2 teröristin kıstırıldığı haberini de veren Soylu, "Tunceli'de bir çatışma var. 2 teröristin kıstırıldığı haberleri iletildi. İnşallah kazasız belasız operasyonlarını tamamlarlar. Bir taraftan seçim yapılıyor, bir taraftan Türkiye işini yürütüyor" ifadelerini kullandı. 

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Taraftar korkusu geri adım attırdı
Oy pusulaları okullara böyle taşındı
Ersun Yanal'dan rakiplerine gözdağı
Brezilya ve Venezuela çeyrek finalde
Bruma'ya 3 teklif birden
Pakistan'da yolcu otobüsü kaza sonrası alev aldı 15 ölü
Yorumlar 1 yorum