BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Spotify toplam kullanıcı sayısını açıkladı Apple'a fark attı!

Spotify kullanıcı sayısında önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktığını açıkladı. Spotify 140 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. En yakın takipçi olan Apple Music bile 27 milyon aboneyle baya bir geride kalmış durumda.

Abone ol

Spotify kullanıcı sayısında önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktığını açıkladı. Spotify 140 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. En yakın takipçi olan Apple Music bile 27 milyon aboneyle baya bir geride kaldı.

Dünyanın en büyük müzik dinleme servisi olan Spotify, kullanıcı sayısını her geçen gün biraz daha arttırıyor. Şirket bugün yayınladığı açıklamayla önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktığını açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre popüler müzik dinleme servisi artık 140 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip.

EN YAKIN TAKPÇİSİNE FARK ATTI

Servis daha geçen yıl bu dönemde 100 milyon kullanıcıya sahipti. Yani şirket kullanıcı sayısını bir yılda 40 milyon arttırmayı başardı. Şirket bu kullanıcıların kaçının paralı abone olduğunu açıklamadı. En son mart ayında bu konu hakkında bir açıklama yayınlayan şirket, abone sayısının 50 milyonu aştığını duyurmuştu. Bu da Spotify’ı açık ara bir numaralı müzik servisi yapıyor. En yakın takipçi olan Apple Music bile 27 milyon aboneyle baya bir geride kalmış durumda.

ÖNCEKİ HABERLER
Çin'den 'hacklenemeyecek' iletişim ağı
İsrail Gazze'nin elektiriğini kıstı
İstanbul Boğazı'nın prensi lüfer belgesel konusu oldu
Çin'de dev yusufçuk fosili keşfedildi
Bardağınıza attığınız buz sizi hasta edebilir
Gene Simmons "Şeytan boynuzlarını ben buldum" dedi patent işine girişti
Casper Excalibur ailesine yeni üye
Memurların yarısı otomatik BES'ten çıktı
Cinayet şüphelisi kamp yaparken yakalandı
Mehmet Şimşek'ten Katy Perry paylaşımı "Ben de benim çok sanırdım..."
Yorumlar