HABER /  MEDYA

Siyah Beyaz Aşk 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ferhat Aslı masalı bitiyor mu

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Siyah Beyaz Aşk 29.son bölümde Ferhat öğrendikleriyle şoke oluyor. Peki Aslı, Ferhat'ı terkedecek mi? Siyah Beyaz Aşk 29.son bölüm ardından 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Siyah Beyaz Aşk 30.yeni bölüm fragmanı.

Kanal D ekranlarının izleyici tarafından beğeniyle izlenen dizisi Siyah Beyaz Aşk 29.son bölümde Aslı, Ferhat'ı gerçekten de terkedebilecek mi? Siyah Beyaz Aşk 29.son bölüm ardından 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin önce Siyah Beyaz Aşk 29.son bölümde neler oldu özetine bakalım hemen ardından Siyah Beyaz Aşk 30.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

SİYAH BEYAZ AŞK 29.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Hülya ve Dilsiz’in düğünü Ferhat ile Aslı’yı tekrar bir araya getirecekken düğün gecesi ortaya çıkan beklenmedik tehlike kimi hedef alacaktır? Düğünde yaşanan şok edici olay, Yiğit’in eline Namık Emirhan’ı hapse attıracak çok önemli bir kozu vermiş olacaktır. Yiğit, hedefine doğru ilerlerken atacağı adımlar Ferhat’ı da hayatının en önemli sırrı ile yüzleşmenin eşiğine kadar getirecektir. Ferhat, Namık ile büyük yüzleşmesine giderken, Yiğit’in kurduğu plan başarılı olabilecek midir?

Aslı’nın evden gidişi Vildan’ın Ferhat ile ilgili umutlarını iyice artıracaktır. Ancak, Aslı ve Ferhat aşkının arasına girebilmenin sandığı kadar kolay olmayacağını gören Vildan hayatı ile ilgili önemli bir karar vermenin eşiğine gelir. Vildan’ın bu kararı ne olacaktır?

Cüneyt, Abidin ve Gülsüm’ün kendisine kurdukları oyunu bozduğunu sanırken Gülsüm’ün beklenmedik hamlesi işleri tersine çevirecektir. Gülsüm, Abidin’in eve geri dönmesinin yolunu açarken, Cüneyt ise işlediği hangi suçun bedelini ödemek zorunda kalacaktır?

YASAK ELMA 30.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar