BIST 5.098
DOLAR 18,81
EURO 20,44
ALTIN 1.167,69
HABER /  MEDYA

Sima Şerafettinova bombası gerçek adı ne?

Sima Şerafettinova 'nın gerçekte ismi ne? İşte Benim Stilim yarışmacısı Sima Şerafettinova 'nın foyası instagramda ortaya çıktı. Bakın gerçek adı neymiş?

Abone ol

İşte Benim Stilim'de Sima Şerafettinova 'nın adını değiştirdiği instagramdaki resmiyle birlikte patladı. Sima Şerafettinova 'okulun maskarası olmuştum' diyerek adını neden değiştirdiğini izah etmeye çalıştı. Herkesin kim bu kız diye merak ettiği Sima Şerafettinova 'nın gerçek adı ne derseniz onu da açıkladı.

İşte Benim Stilim yarışmacılarının özel hayatını didikleyen Sima Şerafettinova bu kez kendini aynı durumda buldu. Yarışmacılar da Sima Şerafettinova 'nın sakladıklarını ortaya dökmeye başladılar. Ezgi İşte Benim Stilim yarışmasının son bölümünde bombayı patlattı. Sima Şerafettinova 'nın adının gerçek olmadığını belirtip gerçek ismini sordu.
sima-şerafettinova-gerçek-adi-ne.20150429104313.jpg
SİMA ŞERAFETTİNOVA'NIN GERÇEK ADI
Sima Şerafettinova ismi yüzünden hayli başının ağrıdığını söyledi. Sima , 'Herkes yakışmıyor, çok demode diyerek benimle dalga geçiyordu" dedi.

Sima Şerafettinova gerçek adını da spikerin ısrarı üzerine açıkladı. Sima Şerafettinova 'nın asıl adı  ' Simuzar ' olduğu ortaya çıktı. Simuzar adının Azerice de Simuzer olarak söylendiğini belirten Sima Şerafettinova isminin manasının ise 'nadir bulunan altın' demek olduğunu söyledi.

Sima Şerafettinova 'tüm okulan maskarası' olduğu için gerçek ismini kullanmadığını söyledi.

SİMA ŞERAFETTİNOVA KİMDİR? BABASI HOLDİNG SAHİBİ Mİ?

Azerbaycanlı Sima Şerafetinova İşte Benim Stilim yeni yarışmacıları içinde en çok merak edilen isim oldu. Peki babasının holding sahibi olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova kimdir, kaç yaşında ve hangi üniversitede ne okuyor? İşte Sima Şerafettinova hakkında merak edilenler.
sima-şerafettinova-kimdir.20150429104149.jpg

Sima Şerafetinova İşte Benim Stilim yeni yarışmacılarının en küçük ismi. 17 yaşında olan Sima Şerafetinova ailesinin izniyle yarışmaya katılmış. 'Çakma barbi' lakabı takılan Sima Şerafettinova Azerbaycanlı.

SİMA 'NIN BABASI KİMDİR?
sima-şerafettinova-instagram-hesabi.jpg
sima-şerafettinova-kimdir.jpgSima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi... 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış. 15 yaşında da babasından izinsiz olarak bu kez de güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olan Sima ailenin şımarak kızı olarak görülüyor.

AZERBAYCAN'DA ÜNLÜ MÜ?
sima-şerafettinova-gerçek-adi-ne.jpg
Azerbaycan 'da ünlü olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova 2014 Best Model Of Azerbaycan birincisi olduğunu söyledi. Azerbaycan'da birinci olduktan sonra televizyonda stend-up yaptığını söyleyen Sima , bir programda da jüri olmuş.

sima-şerafettinova-bikinili.jpg
6 dil bildiğini öne süren Sima Azerice , Türkçe , Rusça ve İngilizce 'yi ana dili gibi konuştuğunu Ukraynaca ve İspanyolca'da çok az konuşabildiğini söyledi. Sima Şerafettinova Türkiye'de özel bir üniversitede bilgisayar mühendisliği eğitimi alıyor.