BIST 2.418
DOLAR 16,36
EURO 17,56
ALTIN 972,66

Seda Sevin Kimdir?

1981 İstanbul doğumlu olan Seda Sevin kimdir nereli kaç yaşında? Seda Sevin, Kaya Çilingiroğlu'nun yeni sevgilisi olarak magazin gündemine bomba gibi düştü. Seda Sevin ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Seda Sevin, yer aldığı projelerin yanı sıra özel hayatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 5 Haziran 1981 tarihinde dünyaya gelen Seda Sevin, lise öğrenimini 90'lı yılların sonunda Fenerbahçe Lisesi'nde okudu. Tasarım işleriyle de uğraşan Seda Sevin, bir dönem kendi ismiyle açtığı butikte...

1981 İstanbul doğumlu olan Seda Sevin kimdir nereli kaç yaşında? Seda Sevin, Kaya Çilingiroğlu'nun yeni sevgilisi olarak magazin gündemine bomba gibi düştü. Seda Sevin ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Seda Sevin, yer aldığı projelerin yanı sıra özel hayatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 5 Haziran 1981 tarihinde dünyaya gelen Seda Sevin, lise öğrenimini 90'lı yılların sonunda Fenerbahçe Lisesi'nde okudu. Tasarım işleriyle de uğraşan Seda Sevin, bir dönem kendi ismiyle açtığı butikte ürünlerini sergilemiştir. Daha sonra bu ürünleri farklı bir isimle satışa sunma kararı aldı.

Seda Sevin, oyunculuk kariyerine ise 1997 yılında Gülüm dizisi ile başladı. Ardından 1998 yılında Sırılsıklam dizisine başlayan Seda Sevin, 2003 yılında Hababam Sınıf Merhaba filminde rol aldı. 2004 yılında Gece yürüyüşü adlı diziye Özlem karakteri ile giriş yapan oyuncu, 2006 yılında Zeynep Kaya karakteri ile Kördüğüm dizisinde yer aldı.

Seda Sevin, 2008 yılında ise Akasya Durağı'nda Ahu Baysal karakterini canlandırdı.