BIST 10.771
DOLAR 32,82
EURO 35,14
ALTIN 2.450,67
HABER /  MAGAZİN

Seda Akgül'ün sevgilisi Avram Habib kim bilinmeyen özelliği

Seda Akgül'ün sevgilisi kim, Seda Akgün kiminle evleniyor kocasının adı ne soruları bugün sosyal medyada en çok merak edilen konuların başında geldi. Seda Akgün 7 Mart 2016'da yıllardır sevgilsi olan Avram Habib kimdir?

Abone ol

Seda Akgül'ün sevgilisi kim, ne zaman evleniyor sorularının cevabı belli oldu. Seda Akgül 1.5 yıl önce Alaçatı'da tanıştığı Avram Habib ile 7 Mart Pazartesi günü evleniyor. Peki Seda Akgül'ün müstakbel kocası Avram Habib kimdir, aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

Kısa sürede bir hayli kilo veren ve son hali ile adından sıkça söz ettiren Seda Akgül, verdiği bir röportajda özel hayatı ile iligli merak edilenleri açıkladı. Avran Habib için kilo vermediğini söyleyen Seda Akgül, sevgilisi ile meğer en kilolu zamanlarına tanışmış.

SEDA AKGÜL'ÜN SEVGİLİSİ AVRAM HABİB KİM?

Seda Akgün 7 Mart Pazartesi günü sevgilisi Avram Habib ile nikah masasına oturacak. Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın kıyacağı öğrenildi.

SEDA AKGÜL SEVGİLİSİ AVRAM HABİB'İ BÖYLE ANLATMIŞ

Hayatımda biri var. 1 yılı aşkın süredir bir ilişkim var. En kısa zamanda evleneceğiz. Zayıflamamın onunla en ufak bir ilgisi yok. Avram ile birlikte olmaya başladığımda en şişman zamanlarımdaydım.

OFİSTE EVLENECEĞİM

Ofiste evlenicem. Ya avukatımız yanımızda olur ya da belediye başkanı bir arkadaşımız. Gelinklik bile giymeyeceğim. Gelinlik kadar saçma, insanı şişman gösteren bir şey daha yok. Şık bir kıyafet giyerim, açık renk. Ben doğum günlerimde de açık renk kıyafetler giyerim. Ferah olsun, uğur getirsin diye. Astrolojiye meraklıyım. 9 Mart'tan önce evlenmemiz lazım. 3 hafta kaldı.

"YUMURTALARIMI DONDURDUM"

"Yumurtalarımı dondurdum. İstediğim yaşta anne olabilirim. Şu an evlat sahibi olabiliyorum. Bunu feminist atak olarak düşünmeyin. Hümanistim. Erkekler 80 yaşında da baba olabilirim diye dolaşır ya, ben de 80 yaşında ana olurum. İşte o kadar!"