HABER /  MEDYA

Savaşçı 45. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Savaşçı 45. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 20 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek olan Savaşçı 45. yeni bölümde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Savaşçı 45. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

FOX TV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Savaşçı dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitledi. Herkes şimdiden Savaşçı 45. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?  Kutalmış Paşa'ya soruşturma açılmış, Kopuz Albay’ın da askerlik mesleğine son verilmiştir. Bunu öğrenen Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar hemen harekete geçerler. Seyfi’nin de işin içinde olduğu bir operasyon planlanır.

 Bu operasyon, adım adım ilerlerken Çeto ve Roza bir amerikalı özel güvenlik mensubuyla, teröristlerin eğitildiği kampta bir araya gelirler. Gerekli önlemleri alan Kılıç Timi, bu görüşmede Albay Kopuz’un ve General Kutalmış’ın mesleğe dönüşü için bir fırsat yakalar. Ancak Çeto’nun farkettiği bir ayrıntı işleri zora sokacaktır.

 Gerilim gittikçe yükselirken, Kağan’ın yaptığı plandan vazgeçmeye niyeti yoktur. Fakat Seyfi’nin açığa çıkma riski, bütün dengeleri değiştirecektir.

SAVAŞÇI 45. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul Eskişehir hızlı tren kaç saat-durak sayısı?
Irak'ta seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan parti
13 Mayıs evde bakım maaşı yatan yeni iller güncel liste sorgulaması
Erdoğan'dan duygulandıran anneler günü mesajı!
Hollanda, Türkiye'ye karşı harekete geçti!
Ankara-İstanbul hızlı tren biletleri 2020 zam mı geldi?
Yorumlar 1 yorum