HABER /  GÜNCEL

Şanlıurfa'da şoke eden intihar karesi

İşsiz olduğu belirtilen 28 yaşındaki Onur A., intihar girişiminde bulundu.

Şanlıurfa'da işsiz olan ve daha önce birçok kez intihar girişiminde bulunan 28 yaşındaki Onur A., eline aldığı kuru sıkı tabanca ve bıçakla bir binanın çatışına çıkarak intihara kalkıştı. Yaklaşık 1 saat çatıda kalan ve bıçakla kendisine zarar vererek yanına kimseyi yaklaştırmayan genç, özel harekat polislerince ikna edilerek indirildi.
 
Öğleden sonra Hızmalı Mahallesi’nde 5 katlı bir binanın çatısında bir elinde tabanca diğerinde bıçakla birisini görenler durumu polise bildirdi. Bölgeye gelen polisler, çatıda yarı çıplak şekilde bıçakla kendisine zarar veren kişinin daha önce de birçok kez benzer girişimde bulunan Onur A. olduğunu belirledi.
 
Sık sık havaya ateş açıp elindeki bıçakla vücuduna zarar veren Onur A.’yı ikna edemeyen polislerin çağrısı üzerine bölgeye özel harekat polisleri geldi.
 
Özel harekat polisleri, çatıya çıktı ve bir süre konuştuktan sonra Onur A.’yı indirdi. Bir saat sonra elindeki bıçak ve tabancayı polise vererek çatıdan indirilen genç, işsiz olduğunu ve kimliğinin bulunmadığını belirterek, "Daha önce birçok kez bana söz verildi. Devlet bana söz verdi. Eğer sözünü tutmasa yeniden kendimi öldürürüm" dedi.
 
Bıçakla kendisine zarar verdiği için vücudu kanlar içerisinde olan Onur A., tedavi için hastaneye götürüldü.
ÖNCEKİ HABERLER
Yozgat'ta feci kaza! Çok sayıda ölü var...
Ali Bayramoğlu'ndan MİT tırları bombası!
Merkel ve Hollande'dan Yunanistan mesajı!
Baykal'ın o sözleri Zeyrek'i kızdırdı!
Türkiye piyasaları Yunanı'ı takmadı!
3 aylar orucu ne zaman tutulur 2020 3 aylar başlıyor
Yorumlar 1 yorum