BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
MEDYA

Şampiyon 5. bölüm fragmanı

Şampiyon dizisi 5. yeni bölümüyle 10 Ekim 2019 Perşembe günü TRT 1'de olacak. Şampiyon'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Şampiyon 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şampiyon'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Şampiyon 10 Ekim 2019 Perşembe günü TRT 1'de...

'Kafkas' lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çocuk 5. bölüm fragmanı
Çukur 71. bölüm fragmanı: 3. sezon 4. bölüm
Bir Aile Hikayesi 16. bölüm 3. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 91. bölüm 2. fragmanı
Hadi Özışık: İYİ Parti Millet İttifakı'ndan koptu
Uşak'ta babaannesini öldürdüğü iddia edilen lise öğrencisi yakalandı
Kayseri'de genç kız babasının traktörüyle iş yerine girdi
60 saniyede bugün (3 Ekim 2019)
Müge Anlı'dan Nazife Demirel videosu açıklaması
Paris'teki bıçaklı saldırgan polis çıktı: 4 ölü
Yorumlar