BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

Salih Müslim Afrin operasyonu öncesi Avrupa'ya kaçtı

Türkiye güney sınırını terörden arınmak için Afrin operasyonunu başlatıyor. Cumhuburbaşkanı Erdoğan dün operasyonun önümüzdeki günlerde başlayacağını açıkladı. Erdoğan'ın açıklamasından sonra Avrupa'ya kaçan terör örgütü PYD liderin Salih Müslim Türkiye'yi tedit etti.

Abone ol

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin geri sayıma geçmesiyle birlikte Afrin'i ilk terk eden teröristbaşı Salih Müslim oldu.

Cumhuburbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasından sonra Afrin operasyonu için son hazırlıklarını yapmayan başlayan Mehmetçik, teröristlere korku saldı.

Afrin harekatının gündeme gelmesiyle birlikte soluğu Avrupa'da alan teröristbaşı Salih Müslim, bölgede direniş olacağını söyledi.

GÜLDÜREN TEHDİT

Türkiye'nin Afrin'de "Sert kayaya çarpacağını" ifade eden Müslim, Afrin'i savunmaktan başka çarelerinin olmadığını sözlerine ekledi.

ERDOĞAN AÇIKLADI! AFRİN OPERASYONU BAŞLIYOR

Önümüzdeki günlerde inşallah güney sınırımızı terörden arındırma operasyonunu Afrin ile devam ettireceğiz. Bu süreçte müttefiklerden beklentimiz aramızdaki köklü ilişkinin ruhuna uygun davranmaktır. Ne kadar gerçek, sahte olduğu ayan beyan ortaya çıkacaktır. Biz bölgede Amerika ile ortak çıkarlarımıza inanıyor, birlikte hareket edeceğimize inanıyoruz. Zira dönem Türkiye’ye destek olma dönemidir. Biz kendilerinden Türkiye’nin meşru çabalarına destek olmalarını bekliyoruz.

ÖNCEKİ HABERLER
Herkesi dolandırıp kanına girmişti! Son hali içler acısı
Meteoroloji 5 günlük hava durumu
ABD verdi Türkiye'ye karşı kullanacaklar! İşte o silah
Kanal İstanbul için tarihi gün! Detaylar geliyor...
Başkan Tuna'dan şok itiraf: Öldü, mezardan çıkaracak halim yok!
Birben Çoşkun kimdir kaç kilo evli mi Doya Doya Moda Birben yaşı
Yorumlar 3 yorum