BIST 1.365
DOLAR 8,11
EURO 9,78
ALTIN 464,44
DÜNYA

Rejimin attığı bomba sesinden korkan küçük kız yürekleri dağladı!

SURİYE'de Esed rejiminin saldırısı altındaki İdlib'de atılan bombaların korkuttuğu küçük bir çocuğun o anları, cep telefonu ile kaydedildi. Yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan çocuğun korktuğu anlar yürekleri dağladı.

Türkiye ile gerginliğe neden olan İdlib'deki mazlum siviller, rejim askerlerinin attığı bombaları nedeniyle zor anlar yaşıyor.

Rejimin savaş uçaklarının attığı bombaların hedefi olmaktan kurtulan ailelerde yetişkinler bomba seslerine alışırken en büyük korkuyu ise küçük çocuklar yaşıyor.

İdlib'de savaş uçaklarından atılan bombanın düştüğü anlarda ise küçük bir kız çocuğunun yaşadığı korku ve panik, yakınları tarafından kameralara yansıdı. Görüntülerde bomba sesi ile önce irkilen çocuk daha sonra ise "anne, anne" diyerek ağladı.

Yakınlarının sakinleştirmeye çalıştığı çocuk, sakinleştirme çabaları esnasında açılan bir kapının gıcırtısına da korku ile refleks gösterdi. Küçük çocuğun, açılan kapıdan gelen kişinin annesi olduğunu görünce rahatlayıp, gülümsemesi de yer aldı.

Görüntüleri çeken küçük kızın yakını ise "Korkma kızım, korkma. Uçak sesi, korkma otur" diyerek çocuğu sakinleştirmeye çalışıyor.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yeşilçam'ın efsanesi Cüneyt Arkın İdlib şehitlerini andı! Gözyaşlarına boğuldu
Cübbeli Ahmet ile güvenlik uzmanı Abdullah Ağar birbirine girdiler!
Survivor 10. bölüm fragmanı yayımlandı! Ada konseyi toplanıyor
Vuslat 43. bölüm 2. fragmanı
Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Fragman
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. bölüm fragmanı
MSB yeni görüntüler paylaştı! 2100'ün üzerinde rejim unsuru etkisiz hale getirildi
İdlib’de TSK'ya destek gösterisi
Midilli Adası'na ulaşan düzensiz göçmenlerin mutluluğu!
Yunan askerleri, sınırı geçen göçmenleri döverek Türkiye'ye gönderdi
Yorumlar 3 yorum