BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
MEDYA

Şampiyon 22. bölüm 3. fragmanı

Şampiyon dizisi 22. yeni bölümüyle 1 Mart 2020 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Şampiyon'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Şampiyon 22. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Şampiyon'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Şampiyon 1 Mart 2020 Pazar akşamı TRT 1'de...

'Kafkas' lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Fragman
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. bölüm fragmanı
İdlib’de TSK'ya destek gösterisi
Midilli Adası'na ulaşan düzensiz göçmenlerin mutluluğu!
Edirne'de göçmen hareketliliği havadan görüntülendi! Akın akın gidiyorlar
Esenyurt'ta iğrenç olay! Ortaokul öğrencisi kızlara taciz girişimi
İdlib şehidinin ağabeyi Suat Kara'dan duygulandıran konuşma
60 saniyede bugün (29 Şubat 2020)
Tunceli'de dağ keçisi sürüsü ilçeye indi! Gören telefona sarıldı
İdlib'deki Hizbullah militanlarının yaşadığı panik, yazışmalarına yansıdı
Yorumlar