HABER /  EMLAK

Quasar İstanbul'da satışlar devam ediyor

Mecidiyeköy'ün en prestijli projesi olan Quasar İstanbul'da lansmana özel fiyatlarla satışlar devam ediyor.

Meydanbey Ortak Girişimi’nce, İstanbul’un en değerli arazilerinden Mecidiyeköy’deki eski likör fabrikası arazisinde gerçekleştirilen karma proje Quasar İstanbul otel, rezidans ve ofis yatırımı olarak hayata geçiyor.

Quasar İstanbul; 257 konut, 58 ofis, çok özel tasarlanmış kat bahçeleri, ateş tuğlası şarap kavı,kişiye özel banka kasası, lüks bir otel ile iç içe prestijli ofis mekanları, helikopter pisti gibi ayrıcalıklar barındırıyor.

23 bin 700 metrekare arazi üzerine 500 milyon İsviçre Frangı yatırım ile gerçekleştirilecek olan lüksün yeni merkezi Quasar İstanbul’da; otel, rezidans, ofis, mağaza ile kültür sanat moda merkezi olarak hizmet verecek.

Quasar İstanbul Residence Daire Fiyatları:

Projede; rezidanslar metrekaresi 6 bin ile 11 bin dolar arasında değişen fiyatlardan satışa sunulacak.

Dünyada 20 ülkede 66 oteli bulunan ünlü 5 yıldızlı otel ve rezidans zinciri Fairmont Hotels, Türkiye’deki ilk otelini Quasar İstanbul’da açıyor. Dünyanın en lüks otel zincirlerinden Fairmont Hotels’in, Quasar İstanbul karma projesinde açacağı otelde 210 oda yer alacak.

23 bin 700 metrekare arazi üzerine konumlandırılan karma proje Quasar İstanbul, 189 bin 620 metrekare toplam inşaat alanında 75 ile 765 metrekare arasında değişen 257 konut ile 58 ofis, 4 kafe ve 17 mağazanın yer aldığı toplam 4 bin 300 metrekarelik sosyal alan katından oluşacak.

Quasar İstanbul; 2015 yılının son çeyreğinde teslim edilecek.

Quasar İstanbul İletişim Bilgileri:

Web: http://www.quasaristanbul.com/

Tel: 444 7 123

Kaynak: Bengü Öner/Milliyet 

ÖNCEKİ HABERLER
1984'den beri kaç asker şehit düştü?
Diyanetten 'biber gazı caiz' fetvası
Galaxy Note 3 seri üretimi başlıyor!
'Karşı duram adamlar' o iddialara ne dedi?
Müşerref vatana ihanetten yargılanacak
15 gün karne tatili ne zaman yarıyıl tatiline kaç gün var?
Yorumlar