HABER /  GÜNCEL

QNB Finansbank mesai saatleri Finansbank açılış-kapanış saati

Banka çalışma saatleri genelde saat 09.00-18.00 saatleri arasında çalışan vatandaşların en çok araştırdıkları konulardan biri. Çoğu bankanın açılış ve kapanış saati aynı olsa da farklılık gösteren bankalar da var. Peki QNB Finansbank saat kaçta açılıyor, öğle tatili ne zaman, QNB Finansbank saat kaçta kapanıyor?

Banka işlemleri olan vatandaşlar hangi banka saat kaçta açılıyor sorusunun yanıtını araştırıyor. Haftaiçi çalışanlar banka işlemlerini yapabilmek için erken açılan ya da geç kapanan bankaları öğretmeye çalışıyor. Peki Garanti Bankası, Vakıfbank, Akbank, Türkiye Halk Bankası, Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası ve HSBC bankası saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? 

Türkiye'de vatandaşlar genelde mesaiye sabah saat 09.00 civarında başlıyor. Akşam mesai ise 18.00'de bitiyor. Hal böyle olunca birçok çalışan banka işlemlerini halledemiyor ya da bunun için işyerinden izin almak zorunda kalıyor. 

BANKA ÇALIŞMA SAATLERİ – BANKALAR SAAT KAÇTA AÇILIYOR VE KAPANIYOR?

Genel olarak bakıldığı zaman bankacılık sektöründe çalışma saatleri sabah 8.30 ile 9 arasında başlayıp akşam 5 ile 5.30 arasında bitiyor. Hemen hemen hepsinde aynı olsa da bazı durumlarda farklılık göstermesinden dolayı sizler için aşağıda banka çalışma saatlerini listeledik…

* QNB Finansbank Mesai Saatleri

Türkiye Finansbank Açılış Saati: 09:00

Türkiye Finansbank Öğle Tatili Saatleri: 12:30 ile 13:30

Türkiye Finansbank Kapanış Saati: 17:00

ÖNCEKİ HABERLER
Emeklilere her ay 344 lira ek ödeme! Türkiye Emekliler Derneği bakanlıklarla temasta
Bayram paraları emeklilerin hesabına ne zaman yatacak?
Gazzeli müzisyenler Eurovision'un İsrail'de olmasını kınadılar
Mustafa Cengiz: Çok kötü duyumlar alıyoruz
Papua Yeni Gine'de 7.5 büyüklüğünde deprem! Tsunami uyarısı yapıldı
30 Ekim tatil mi çarşamba günü okullar tatil mi?
Yorumlar