BIST 1.441
DOLAR 8,40
EURO 10,15
ALTIN 495,19
HABER /  DÜNYA

Prens El Velid bin Talal eşi Amira al-Taweel kimdir? 4. karısı

SUUDİ ARABİSTAN'ın ünlü prensi El Velid Bin Talal lükse olan merakı kadar eşiyle de ünlüydü. Prens El Velid Bin Talal'ın karısı Amira Al Taweel 4. eşiydi. Amira Al Taweel güzelliği ile Suudi Arabistan kadar dünyada da ünlü.

Abone ol

SUUDİ ARABİSTAN prens gözaltıları ile sarsılırken en flaş isim Prens El Velid bin Talal oldu. Dünya'nın en zenginleri arasında yer alan Prens El Velid bin Talal eşiyle de bir dönem hayli konuşulmuştu.

Prens El Velid bin Talal lükse olduğu kadar kadınlara da düşkün. 4 kez evlenen Prens El Velid bin Talal'ın son eşi Amira Al Taweel oldu. Suudi Arabistan'ın en güzel prensesi olan Amira Al-Taweel dünya sosyetesinin de tanıdığı bir isim oldu.


Prens El Velid bin Talal Suudi Arabistan'ın en zengin prenslerinden biri.  "Arabistan'ın Warren Buffet'i" olarak adlandırılan Prens Alwaleed (El - Velid), 1955 yılında Kral Salman'ın yeğeni olarak dünyaya geldi. Baba tarafından büyük dedesi Suudi Arabistan Kralı, anne tarafından dedesi ise Lübnan Kralı'ydı.  Riyad'da 371 odalı, 42,700 metrekarelik bir sarayda yaşayan Prens , Boeing 747-400 ve A380 uçakları, ve bir de 85m'lik süper yatı ve elbette eşleri meşhur.

Prens El Velid bugüne kadar 4 kez evlendi. Son eşi Amira Al-Taweel kendisinden hayli küçüktü. 32 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zenginleri listesinde olan Prens, güzeller güzeli eşi ile de jet sosyetenin ilgi odağıydı.

Prens El Velid Bin Talal'ın dillere destan eşi! 4. karısıydı ve bakın kaç yaşında?Prens El Velid Bin Talal'ın dillere destan eşi! 4. karısıydı ve...Prens El Velid Bin Talal'ın dillere destan eşi! 4. karısıydı ve...Prens El Velid Bin Talal'ın dillere destan eşi! 4. karısıydı ve...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Sivas'ta aynı mevkide iki trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
İyi Parti'de ilk kriz! Akşener'in başı ağrıyacak
Başbakan Yıldırım'ın ABD'ye götüreceği 5 kritik dosya!
Kritik davada olay çıktı! Darbeci general işkence deyince...
AK Parti Ankara adayını açıklıyor! İşte öne çıkan üç isim
Kocaeli'de otobüsle otomobil çarpıştı: 2 ölü, 1 yaralı
Siyah Beyaz aşk final mi yapıyor 4.bölüm fragmanı flaş değişiklik
Hangi liseler sınavla alacak yeni sistem MYS MEB açıkladı mı
KYK burs başvuru sonuçları sorgu ekranı sayılı günler kaldı
Türkiye'nin her yerinde aranıyordu o dolandırıcı yakalandı
Yorumlar