BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

PES 2019'a gelen güncelleme ile neler değişti?

PES 2019 için yayınlanan Data Pack 4.0 isimli güncelleme, PC, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için önemli değişiklikleri getirdi.

Abone ol

Tokyo merkezli Konami şirketinin eseri olan oyuna gelen güncelleme ile gelen değişikliklerin başında lisansları alınan yeni stadyumlar yer aldı.

Ayrıca Konami, PES 2019’da artık Celtic Park, Scottish Champions Celtic FC, Ibrox, Glasgow Rangers stadyumlarının görüntülenebileceğini aktardı.

Taraftarların ikonik stadyumların gün ışığında ve spot ışığındaki enfes görüntülerini görebileceklerini ifade eden Konami, bunların yanı sıra her iki Ladbrokes Premiership kulüplerinden birkaç yüksek profilli oyuncuya sahip 70'in üzerinde oyuncu güncellemesi pakette yer aldığını kaydetti.

Yeni güncelleme paketiyle PES 2019 içerisinde Nike, Adidas, Puma, Joma ve Umbro’dan yeni ekipmanların görülebileceği yenilikler arasında sayıldı.


MyClub'a 3 efsane
Ayrıca Data Pack 4.0 ile Japon efsanesi Hidetoshi Nakata ve Güney Koreli yıldız Park Ji-Sung ile birlikte İtalyan futbol devi Francesco Totti'nin özel tanıtımı da duyuruldu. Her üç efsane myClub'a gelecek ve Şubat ayında yapılacak kampanyada efsane isimlere erişilebilecek.

ÖNCEKİ HABERLER
Artvin Hopa'da ilaç yazmayan doktoru dövdüler
Ufka yolculuk sınavı 2019 ne zaman Umre ödülü kimler kazanacak?
CHP Çorlu'da deprem! İçimiz acıyor deyip bastılar istifayı
Zuhal Topal'la Sofrada sivri dilli kaynana Fatma'ya bakın gelin Melis kimdir
Yalçın Menteş'in eşi Birhan Menteş kaç yaşında oğlu Atilla kimdir?
Emir Elidemir yaşı kaç Masterchef Emir kimdir nereli sevgilisi var mı?
Yorumlar