HABER /  MEDYA

Zuhal Topal'la Sofrada sivri dilli kaynana Fatma'ya bakın gelin Melis kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yani 5 Şubat Salı günü yarışacak olan Melis Karabulut ve kaynanası Fatma Hanım kimdir sorusunun yanıtı belli oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada sivri dilli kaynana Fatma'ya bakın gelin Melis kimdir

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 4 - 8 Şubat tarihleri arasında ter dökecek olan Melis Karabulut ve kaynanası Fatma Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım;

Melis Karabulut ve kaynanası Fatma Hanım kimdir? 10 bin liralık büyük ödülün belli olacağı haftanın finalinde yarışacak olan Melis Hanım, mutfak aşığı, büyük ödülü almakta kararlı. Fatma otoriter sivri dilli ve inatçı. Gelin ve kayınvalide rakip tanımadıklarını söylüyorlar.

Zuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz. 

Yorumlar