BIST 1.145
DOLAR 7,71
EURO 9,06
ALTIN 469,02
HABER /  MEDYA

Zuhal Topal'la Sofrada sivri dilli kaynana Fatma'ya bakın gelin Melis kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yani 5 Şubat Salı günü yarışacak olan Melis Karabulut ve kaynanası Fatma Hanım kimdir sorusunun yanıtı belli oldu.

Abone ol

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 4 - 8 Şubat tarihleri arasında ter dökecek olan Melis Karabulut ve kaynanası Fatma Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım;

Melis Karabulut ve kaynanası Fatma Hanım kimdir? 10 bin liralık büyük ödülün belli olacağı haftanın finalinde yarışacak olan Melis Hanım, mutfak aşığı, büyük ödülü almakta kararlı. Fatma otoriter sivri dilli ve inatçı. Gelin ve kayınvalide rakip tanımadıklarını söylüyorlar.

Zuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz. 

ÖNCEKİ HABERLER
Yalçın Menteş'in eşi Birhan Menteş kaç yaşında oğlu Atilla kimdir?
Ziraat Bankası'ndan beklenen kredi açıklaması geldi 7 yıl vadesi var
FETÖ sanıklardan Ali Babacan itirafı! FETÖ'cüleri Hazine'ye kim aldı?
Altın güne sakin başladı işte 8 Şubat gram ve çeyrek altın fiyatları
Trifokal lens nedir görüş kalitesini artırıyor
Gizem Katmer kimdir yaşı kaç hangi dizilerde rol aldı- hayatı?
Yorumlar