HABER /  MEDYA

Paramparça son bölüm 47. bölüm fragmanı izle

Paramparça son bölüm heyecanlı bitti son bölüm izleyin. Paramparça 46. bölümde Dilara'nın hamile olması Candan'ı çıldırttır. Harun ve Cihan yüzleşir tüm gerçekler gün yüzüne çıkar. Paramparça 47. bölüm fragmanı izleyin.

Paramparça son bölüm dün akşam yine heyecanlı bitti son bölüm izleyin. Paramparça 46. bölümde Dilara'nın hamile olması Candan'ı çıldırttı ve Candan yeni kozlarını oynadı. Harun ve Cihan yıllar sonra ilk kez yüzleştir ve Harun kardeşi ile ilgili tüm sırları bir bir anlattı. Peşi Paramparça'da şimdi ne olacak? Paramparça 47. bölüm fragmanı izleyin.

PARAMPARÇA 47. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir.“KARDEŞİMİN KATİLİSİN!”

Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.

HAZAL EVDEN GİDİYOR

Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır. 

ÖNCEKİ HABERLER
Kötü haber! Ünlü oyuncunun kolu kesilecek
İmirzalıoğlu'ndan bomba itiraflar! İlk kez...
Canlı yayında eş değiştirme partisi kriz çıkardı!
Mevlit Kandili mesajları ve en güzel duası
Mevlid Kandili namazı 4 rekat nasıl kılınır?
Pakistan'da yolcu otobüsü kaza sonrası alev aldı 15 ölü
Yorumlar 1 yorum