HABER /  MAGAZİN

İmirzalıoğlu'ndan bomba itiraflar! İlk kez...

Sinem Kobal'la aşk yaşayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sevgilisine olan aşkını ilk kez itiraf etti.

Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayan Sinem Kobal sonunda muradına erecek.

Yaklaşık bir yıldır Sinem Kobal ile birlikte olan Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisinin bir dediğini iki etmiyor, sık sık da jestleriyle gündeme geliyordu.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Birlikte İmirzalıoğlu'nun Cihangir'deki deniz manzaralı evinde yaşamaya başlayan çift, evlilik hazırlıklarına start verdi.

İLK KEZ İTİRAF ETTİ

Sinem Kobal, sevgilisinin yıllardır oturduğu evde birkaç değişiklik yapıp, kendi isteğine göre dekore ederken, Kenan İmirzalıoğlu da arkadaşlarına evlilik kararı aldığını ilk kez itiraf etti.

HAYATIMDA İLK KEZ BU KADAR ÇARPILDIM

Önceki akşam Cihangir'de bir kafede arkadaşlarıyla buluşan Kenan İmirzalıoğlu, konu sevgilisi Sinem Kobal'dan açılınca ise tarihi açıklamalar yaptı. Yakışıklı oyuncu "Hayatımda ilk defa böyle oldum. Birine bu kadar aşık olup çarpıldım. Sinem'le evlenmek istiyorum" dedi. Bunun üzerine yakın dostları da İmirzalıoğlu'nu ayağa kalkıp alkışladı.

MURADINA ERECEK

Güzel oyuncu Sinem Kobal da yakın arkadaş çevresine evlilik hazırlıklarına başladıklarını söyledi. Dizisi reyting nedeniyle yayından kaldırılan oyuncunun sevgilisiyle nikah öncesi Amerika tatiline çıkacağı da konuşuluyor.

ABD'YE GİDECEKLER

Aşklarıyla geride bırakmaya hazırlandığımız 2015'e damga vuran Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016'nın ilk haftalarında ABD'ye gidecek. Herkes ikilinin buraya tatil ve stres atmak için gideceğini düşünürken işin aslı farklı çıktı. Hedefinde her zaman bir Hollywood filminde oynamak olan Kenan İmirzalıoğlu, başarılı yapımcı Kerem Çatay aracılığıyla bu hayaline ulaşmak üzere.

2 YAPIMCIYLA GÖRÜŞECEK

Geçtiğimiz ay Emmy Ödül Töreni için ABD'ye giden Çatay, dedikodulara göre burada dünyaca ünlü 2 yapımcıyla Kenan İmirzalıoğlu hakkında görüştü. Yakışıklı oyuncuyu çok beğenen ABD'li yapımcılar, İmirzalıoğlu ile yüz yüzü görüşme yapmak istedi.

HAYALE ADIM ADIM

Sevgilisi Sinem Kobal'ı da alıp New York'a gidecek olan ünlü oyuncu, görüşmeler olumlu geçerse Hollywood'a adım atacak. Bu arada Kenan İmirzalıoğlu'nun kendisine gelen hiçbir dizi ve film teklifini de şimdilik bu sebepten ötürü kabul etmediği öğrenildi.

ABD SEVGİSİ BAŞKA

Sinem Kobal, bir röportajında ABD'yi çok sevdiğini ve her gittiğinde farklı bir şeyler öğrendiğini söylemişti.

Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun önümüzdeki sene içerisinde nikah masasına oturacağına kesin gözüyle bakılıyor. Aynı evde yaşayan çift, birbirlerini aileleriyle de tanıştırarak ilişkinin ciddiyetini gözler önüne sermişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Canlı yayında eş değiştirme partisi kriz çıkardı!
Mevlit Kandili mesajları ve en güzel duası
Mevlid Kandili namazı 4 rekat nasıl kılınır?
Niran Ünsal başörtü için müziği bırakıyor mu?
Mevlid Kandili okunacak dualar Yunus'un dilek duası
28 Ekim yarım gün mü üniversiteler tatil mi YÖK açıklaması
Yorumlar