HABER /  MAGAZİN

Kötü haber! Ünlü oyuncunun kolu kesilecek

Star Wars'ta kamera karşısına geçen oyuncu Olivia Jackson kolunu kaybediyor

Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin son filmi ‘Force Awakens’ın (Güç Uyanıyor) zorlu aksiyon sahnelerinde kamera karşısına geçen İngiliz dublör Olivia Jackson, önümüzdeki günlerde kolunun kesileceğini açıkladı.

Jackson, Eylül ayında ‘Resident Evil: The Final Chapter’ (Ölümcül Deney) adlı filmin kovalamaca sahnesinin çekimleri esnasında kullandığı motosikletle demir bir kamera aksamına çarpmış ve iki hafta komada kalmıştı. 

YAŞADIĞIM İÇİN ŞÜKREDİYORUM

Sağlık durumuyla ilgili İngiliz The Sun gazetesine konuşan Jackson, kaza ertesinde bir kolunun felç olduğunu ve önümüzdeki günlerde kesileceğini, ayrıca yüzünde de asla iyileşmeyecek yara izlerinin bulunduğunu söyledi. Jackson, “Elbette eski yüzüme sahip olmayı çok isterdim ama yaşadığım için şükrediyorum” dedi.

CHARLİZE THERON İÇİN DUBLÖRLÜK YAPTI

Star Wars serisinin son filmindeki zorlu sahnelerde Brit Daisy Ridley’in yerine kamera karşısına geçen Jackson, ‘Guardians of the Galaxy’ filminde Karen Gilligan, ‘Mortdecai’ filminde  Gwyneth Paltrow  ve ‘Mad Max: Fury Road’ filminde Rosie Huntington-Whiteley ve Charlize Theron için dublörlük yapmıştı. 

GÜNEY AFRİKA'DAKİ ÇEKİMLERDE KAZA GEÇİRDİ

Olivia Jackson, Ölümcül Deney filminin Güney Afrika'daki çekimleri sırasında kaza geçirdi.

ÖNCEKİ HABERLER
İmirzalıoğlu'ndan bomba itiraflar! İlk kez...
Canlı yayında eş değiştirme partisi kriz çıkardı!
Mevlit Kandili mesajları ve en güzel duası
Mevlid Kandili namazı 4 rekat nasıl kılınır?
Niran Ünsal başörtü için müziği bırakıyor mu?
2020 kandil tarihleri Diyanet açıkladı kandiller ne zaman?
Yorumlar