BIST 1.112
DOLAR 7,56
EURO 8,96
ALTIN 473,93
HABER /  MEDYA

Paramparça 30. bölüm Hazal ölümün kıyısında

Paramparça yeni bölümü ile yine nefessiz bırakacak. 30. yeni bölümde Paramparça'da Gülseren şehri terk ediyor. Cansu ve Hazal kavgasında ise şok yaşanıyor.

Abone ol

Paramparça 30. bölümde nefesler tutuldu. 30. yeni bölümde Gülseren şehri terkediyor. Hazal ile amansız bir kavgaya tutuşan Cansu ise Hazal'ın merdivenlerden yuvarlanması ile şok yaşıyor.

Gülseren, Cihan’dan tamamen kopmak ve kızlarına mutlu bir gelecek sağlayabilmek için için İzmir’e yerleşmeye karar verir. Yakın arkadaşı Derya, Gülseren’in gidişine engel olamayacağını anlayınca bu durumdan Cihan’ı haberdar eder.

screen-shot-2015-06-22-at-11.07.55-am.png

Cihan Gülseren defterini kapatacak mı?
Ancak Cihan’n da yapabileceği bir şey kalmamıştır. Cihan, Gülseren’in gitmesine izin verdiği için kendisini suçlar. Dertleşebildiği bir tek Yıldırım vardır ve Cihan, Yıldırım’a,  “Aşkın kıyısından geçtik biz” itirafıyla, Gülseren defterini tamamen kapattığını söyler. 

screen-shot-2015-06-22-at-11.07.47-am.png

Hazal ölümün kıyısında, Cansu şokta
Gülseren’in gittiğinden ne Hazal’ın ne de Cansu’nun haberi vardır. Sosyal medyada ile Cansu ile ilgili alaycı yorumlar yapan biri vardır ve Cansu bu kişinin Hazal olduğundan emindir. Hazal ile yüzleşmek ister ama Hazal onu dinlemez. Bu sırada Cansu’nun yaptığı bir yanlış hareket Hazal’ı ölümle burun buruna getirir. 

screen-shot-2015-06-22-at-11.07.27-am.png

Hastaneye kaldırılan Hazal’ın yaşaması için pek umut yoktur. Artık Dilara ve Gülseren’in ortak bir acısı vardır: Hazal…

ÖNCEKİ HABERLER
ODTÜ yaptı fare ve klavyeyi bitirecek icat
Süper zengin Rus Türkiye'de böyle çekildi
ABD'den iki kritik rapor Erdoğan seçime girmeseydi...
Doğukan elendi Hakan'ı bombaladı! Hıyarsın...
Man United omurgasını yeniden kuruyor
Cuma namazı kılınışı Diyanet kaç rekat nasıl kılınır?
Yorumlar