HABER /  MEDYA

Paramparça 29. bölüm Cihan'dan olay teklif!

Paramparça son bölümde nefesler tutuldu. Paramparça 29. yeni bölümde Cihan Gülseren'e evlenme teklifi ediyor. Özkan'ın velayet davası ise çıkmaza giriyor.

Paramparça son bölümde nefesler kesildi. Paramparça 29. bölümde Diara ile evcilik oyununu bitiren Cihan Gülseren'e evlenme teklif ediyor. 

Paramparça 29. bölümde bütün parasını Keriman'a kaptıran Özkan velayet davasında vazgeçtiğini Candan'a söylüyor.

screen-shot-2015-06-15-at-10.29.08-am.png

Özkan'ın velayet davasından vazgeçmemesi için Candan her yolu denemeye hazır. Cansu'nun velayeti için Dilara ile evcilik oyunu oynayan Cihan artık bu durumdan iyice sıkılıyor.

screen-shot-2015-06-15-at-10.29.03-am.png

Cihan'ın eve dönmesini fırsat bilen Dilara ise bunu kullanmak ve Cihan'ın gitmesine engel olmak istiyor. Hayatında ilk kez aşık olan Cihan, ne olursa olsun Gülseren'i kaybetmek istemiyor ve evlilik teklif ediyor.

screen-shot-2015-06-15-at-10.28.57-am.png

PARAMPARÇA SEZON FİNALİ BELLİ OLDU

sezonun en çok konuşulan dizisi olma sıfatını kimseye kaptırmayan Paramparça sezon finali için geri sayım başladı. Yapımcılığını Endemol Türkiye'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu, başrollerini ise Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Civan Canova'nın paylaştığı Paramparça 30. bölümüyle 22 Haziran'da sezona ara verecek!

ÖNCEKİ HABERLER
Hilmi Cem ve Begüm aşk mı yaşıyor? Bozok itirafı
Altın fiyatları düşecek mi? Çarşambayı bekleyin
Game of Thrones 5. sezon finali salladı
Şamil Tayyar: O kitap partimizin el bombası!
Gökçek'ten çok konuşulacak 'Arınç' tweeti
Güleda Cankel sevgilisi tarafından öldürüldü son paylaşımı
Yorumlar 1 yorum