HABER /  GÜNCEL

Öğrenci velisinden müdüre dayak!

Giresun’un Tirebolu ilçesinde Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü, bir öğrenci velisi tarafından darp edildi.

Giresun'da öğrenci velisi, okul bastı müdürü darp etti! Ayağı kırılan ve iş göremez raporu alan okul müdürü şikayetçi olurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Tirebolu ilçesi Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Göbel’in odasına giren öğrenci velisi, müdürü odasında darp etti. Ayağı kırılan ve vücudunun çeşitli yerlerinde morarmalar ve şişlikler oluşan Göbel, Tirebolu Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesine sevk edildi. 

Çekilen MR’ın ardından Tirebolu Devlet Hastanesine gönderilen Göbel yaptığı açıklamada, “Odamda bir velinin saldırısı sonucu ayağımda kırık şüphesi var. Odamdayken ailesini dışarı çıkardı. Bende saldıracağını tahmin etmemiştim ama ailesi dışarı çıkar çıkmaz saldırdı. Şu an için bir kırık şüphesi var yüzde morarma ve şişlikler var tabi sonucu daha sonra belli olacak” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ise olayı kınadıklarını ve gerekeni yapacaklarını söyledi. Velinin Müdür Ömer Göbel’e saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Survivor SMS sonuçları ünlüler sıralaması
TİB ve TÜBİTAK'ta flaş tutuklamalar!
Erdoğan'ın tazminat isteği reddedildi
Arınç'tan paralel operasyona bomba tepki!
Erdoğan ve Akıncı'dan basın toplantısı
Bige Önal rüzgar frikiği verdi iç çamaşırsız hali görüntülendi
Yorumlar 16 yorum