BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 36,08
ALTIN 2.562,46
HABER /  DÜNYA

Oğlunu korumak için zincire bağladı

Akıl sağlığı yerinde olmayan öz oğlunu 23 yıldan beri ahırda tutuyor. 76 yaşındaki kadın, o ölünce oğluna ne olacağını düşünüyor.

Abone ol

Çinli bir anne akıl sağlığı yerinde olmayan öz oğlunu 23 yıldan beri ahırda tutuyor. 76 yaşındaki kadın, o ölünce oğluna ne olacağını düşünüyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..

Yaşlı annenin, 40 yaşındaki oğlunu 23 yıldır ahırda duvara zincirle bağlayarak korumaya çalışması duyanları hayrete düşürdü.

Çin'in güneyindeki Chongqing kentinde yaşayan anne, oğlunu çok sevdiğini, ancak bunu yapmaya mecbur olduğunu söyledi. 76 yaşındaki Xiao Anrong oğlu için yardım aramaya başladı. Öldüğü zaman oğluna ne olacağı konusunda ise endişeli.

Üzerine giydirilen her kıyafeti parçalayan Tang Zuhua, çıplak ve duvara zincirlenmiş halde 23 yıl geçirdi. Yerde yatan Zuhua için yatak alacak paraya ise annesinin gücü yetmiyor.

Çok uzun süredir zincirlerle yaşadığı için, kasları güçsüzleşen Zuhua artık yürüyemiyor. Diğer iki çocuğu evi terkeden anne, özürlü çocuğuna kendisi bakıyor. Oğlunun banyosunu kendisi yaptırıyor, yemeğini yediriyor. Annenin aylık geliri ise sadece 45 lira.