BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  DÜNYA

O isim UEFA’nın kararına şaşırdı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman UEFA’nın vermiş olduğu kararı şaşırtıcı ve anlamakta güçlük geçtiğini söyledi. <br/>Beşiktaş Başkanı Fikret Or...

Abone ol

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman UEFA’nın vermiş olduğu kararı şaşırtıcı ve anlamakta güçlük geçtiğini söyledi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman UEFA Disiplin kurulunun vermiş olduğu karar ardından Lig Tv’ye açıklamalarda bulundu. UEFA’nın vermiş olduğu kararın anlamakta güçlük çektiğini vurgulayan Başkan Fikret Orman, ’’Beşiktaş Kulübü bir tüzel kişiliktir. Bizim yaptığımız savunmaya göre de tüzel kişilikle ilgili bir ceza verilmesinin mümkün olmadığını düşünüyorum. Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı ile ilgili ek savunma istenirken, tüzel kişiliğe ceza verilmesi şaşırtıcı" diye konuştu.
Karara itiraz için 3 gün süreleri bulunduğunu belirten Orman, "Yanlış hesabın Bağdat’tan döneceğini düşünüyorum. Ceza verilmemesi gerektiğine inanıyorum ama 1 yıl ceza verildi. Hakkımızı UEFA Tahkim Kurulu’nda arayacağız" dedi.
Beşiktaş Başkanı Orman ayrıca yaptığı açıklamada, alınan kararın Hırvat teknik direktör Slaven Bilic’le ilgili bir sorun oluşturmayacağını sözlerine ekledi.
(İHA)

ÖNCEKİ HABERLER
Milliler fileleri söküp kolye yaptı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Dışişleri Bakanlığı’ndan kınama
İki kulübümüzün şike damgası yemesi çok ayıp
F.Bahçe karara itiraz edecek
UEFA kararları duyurdu
Snowden ABD, Rusya ve Çin'i karıştırdı
Batman terör örgütü davasında 7 tahliye
Kadumi için özgürlük eylemi
İpek böcekçiliğinde sancılı hasat
Yorumlar