BIST 11.090
DOLAR 32,87
EURO 35,70
ALTIN 2.552,77
HABER /  GÜNCEL

Nurseli İdiz evlilikleri ilk eşi Cem İdiz kimdir soyadı muamması

Nurseli İdiz kimdir, kaç yaşında ve kaç kez evlilik yaptı, Nurseli İdiz'in ilk eşi kim soruları merak konusu oldu. Aslen İstanbul Pendikli olan Nurseli İdiz 58 yaşında. 1983 yılında Cem İdiz ile evlilik yapan Nurseli İdiz'in evliliği 15 yıl sürdü ve 1999 yılında boşandı. Nurseli idiz'in Canan Elid adında bir kızı var. İdiz, hala eski eşinin soyadını taşıyor.

Abone ol

Asıl adı Nuran Nurseli Çamlıbel  olan Nurseli İdiz 1999 yılında eşi Cem İdiz'den boşanmasına rağmen hala İdiz soyismini taşıyor. Aslen İstanbullu olan Nurseli İdiz, 58 yaşında. Bir kez evlilik yapan Nurseli İdiz'in ilk eşi Cem İdiz'dir ve 15 yıl evli kalmışlardır. Verdiği röportajlarda eşim Cem'e hiç aşık olmadım diyen Nurseli İdiz'in bu evlilikten Elif Cana adında bir kızı var.  

NURSELİ İDİZ KİMDİR: Nurseli İdiz, 6 Ekim 1960 tarihinde İstanbul'un Pendik ilçesinde dünyaya geldi. Babası ressam Faruk Nafiz Çamlıbel ve Deniz Çamlıbel'in kızıdır. Liseyi Fen bölümünde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu.

1981 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı."Küçük Adam Ne Oldu Sana?" oyunu ı. Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatroları'nda ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nda görev aldı. 1981'de, TRT'de "Şarkılar Neyi Söyler" adlı programı ve "Prizma" adlı programı sundu, "Geçmiş Bahar Mimozaları" dizisiyle adını ekranda duyurdu. "Kız Kulesi Aşıkları", "Böcek" adlı filmleriyle adından sinemada da söz ettirdi.

Nurseli İdiz 58 yaşında ve 1983 yılında Cem İdiz ile evlendi. Cana Elif adında bir kızı var.

1991 yılında televizyonda "Saklambaç" adlı bir programın sunuculuğunu üstlendi. 1983 yılında müzisyen Cem İdiz ile hayatını birleştirdi. 1985 senesinde Canan Elif İdiz adını verdiği bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Nurseli İdiz 58 yaşında ve 1983 yılında Cem İdiz ile evlendi. Cana Elif adında bir kızı var.

Nurseli İdiz, Faruk Bayhan'ın yapımcılığında 2015 yılında Show Tv'de yayınlanan "İlişki Durumu: Karışık" adlı dizide başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Eda Ece ve Pamir Pekin paylaştı.