BIST 1.337
DOLAR 7,82
EURO 9,44
ALTIN 460,40
HABER /  MAGAZİN

Nursel için şok iddia eşi Murat Akyer'in boşadığı karısı söyledi

Nursel Ergin için eşini boşayan Murat Akyer şimdi de çocukları sebebiyle davalık. Eski eşi Kamer Odabaşıo, açtığı davada Nursel Ergin için şoke eden ithamlarda bulundu. Eski eş, Nursel Ergin’in ikiz çocuklarına iyi bakmadığını, onlara şekerleme yedirdiğini ve sürekli televizyon izlettiğini öne sürdü.

Abone ol

Kamer Odabaşıo, bir süre önce İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurmuş, Murat Akyer’in ikiz çocuklarıyla görüşme hakkının tamamen ortadan kaldırılmasını talep etmişti. Kasım ayında Nursel Ergin’le evlenen Murat Akyer de mahkemeye bir cevap dilekçesi yazdı, davanın reddini istedi.

Akyer’in avukatı, Odabaşıo’nun Nursel Ergin’le arasındaki ego çatışması nedeniyle böyle bir dava açtığını iddia etti: “Bu dava, çocukların menfaatinin düşünülmesinden ziyade, davacının kişisel intikam duygusu nedeniyledir.”

Kamer Odabaşıo ise avukatı aracılığıyla yanıt olarak gönderdiği dilekçede Nursel Ergin hakkında ilginç iddialarda bulundu: “Davalı baba, müşterek çocuklara bu kadını evin mimarı olarak tanıştırmıştır.

Bu kadın, müşterek çocuklar müvekkilimin evine dönerken çantalarına kendi fotoğrafları ve davalı babanın ayakkabısı gibi şeyler koymaktadır. Bu kadın çocuklara müvekkilin yasakladığı tüm şekerlemeleri yedirtmekte ve sürekli televizyon seyrettirmektedir.”

Nursel Ergin yasak aşkı Murat Akyer ile evlendi gelinliğine bakın

ÖNCEKİ HABERLER
6.3 milyon araç tespit edildi bin 206 TL ceza geliyor
Salih Müslim Afrin operasyonu öncesi Avrupa'ya kaçtı
Herkesi dolandırıp kanına girmişti! Son hali içler acısı
Meteoroloji 5 günlük hava durumu
ABD verdi Türkiye'ye karşı kullanacaklar! İşte o silah
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri kaç ne zaman çıkılıyor?
Yorumlar