BIST 4.963
DOLAR 18,63
EURO 19,61
ALTIN 1.076,44
GÜNCEL

Müşteri traşı beğenmeyince berberi dövüp zorla traş etti

Traşı beğenmeyen müşteri sinir krizi geçirerek berbere saldırdı .Defalarca kaçmaya çalışmasına rağmen müşterinin elinden kurtulamayan berber kaderine razı oldu.

Çin'in Chongqing şehrinde ki bir kuaförde traşını beğenmeyen müşteri berbere saldırdı dakikalarca bereberi dövdü hızını alamayan müşteri berberi zorla traş etmeye kalktı defalarca uğraşmasına rağmen müşterinin elinden kurtulamayan berber zorla traş oldu.o anlar işte böyle kaydedildi..

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler