BIST 4.930
DOLAR 18,83
EURO 20,21
ALTIN 1.132,33
GÜNCEL

Araçtan inemeyen köpeği görünce bakın ne yaptılar

ÇİN'in Zhejiang eyaletinde bir triportörün içinde mahsur kalan köpek araçtan inmeye çalışırken çevredeki vatandaşlar yardım etmek yerine dalga geçiyor.

Çin Zhejiang eyaletinde bir triportörün içinde mahsur kalan köpek araçtan inerken sıkıntı yaşıyor. Triportörden inen bir genç köpeğe yardım etmek yerine çevredeki vatandaşlarla birlikte köpekle dalga geçiyor. Arkası dönük olan köpek araçtan inmek için bir süre çabalasa da başarılı olamıyor. İşte o anlar...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler