HABER /  MAGAZİN

Murat Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu görüntüleri! Eşi Hande Bermek ile...

Murat Başoğlu intihar girişimi ile gündeme düşerken yeğeni Burcu Başoğlu ile olan cinsel ilişki görüntüleri yeniden akıllara geldi. Bursa Başoğlu bu olay sonrasında eşinden boşanmıştı. Murat Başoğlu ise karısı Hande Bermek ile boşansa da birlikte yaşamaya devam ediyordu.

Murat Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu ile yasak ilişki yaşadığı haberleri ile herkesi şoke etmişti. Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu hakkında iddianame hazırlanmış ve dava açılmıştı. Murat Başoğlu skandal görüntüler sonrasında eşi Hande Bermek'ten boşanırken, Burcu Başoğlu da kocası Selçuk Kabadayı'dan ayrılmıştı.

Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu olayı nedir : İkili hakkında açılan davanın iddianamesine olay şu şekilde yansımıştı;

"Şüpheli Murat Başoğlu ile yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın 28/07/2017 günü Murat Başoğlu'na ait "Apostol" isimli tekne ile saat 16:00 civarında, Yalıkavak Mahallesinde bulunan X… Beach'den hareket ettikleri, ikisi birlikte tekne ile uzaklaştıkları, Yalıkavak civarında bir koyda durdukları, orada teknenin üst kısmında birlikte yalnız vakit geçirmeye başladıkları, fotoğrafları ve videoyu çeken magazin muhabirinin görev yaptığı gazetenin magazin servisinden temin edilen fotoğraf ve video içeriklerine göre teknenin üst kısmında herkesin görebileceği bir biçimde cinsel birliktelik yaşadıkları, görüntülerin tüm yazılı ve görsel basında haber olmasıyla olayın tüm kamuoyuna yansıdığı, dosyamız şüphelileri arasında evlenme yasağını da kapsayan amca – yeğen akrabalık ilişkisi olması nedeniyle soruşturmamıza konu olayın toplumsal ahlakı ve değer yargılarını ayrıca kamu vicdanını zedeleyici mahiyete büründüğü…

ÖNCEKİ HABERLER
3 bin akrepli ev! Zehri için yetiştiriyorlar
KYK yurt başvuruları başladı bursu kesilen öğrencilere süper haber
Kerimcan Durmaz kimdir neden hastaneye kaldırıldı sağlık durumu nasıl
Murat Başoğlu'na ne oldu intihar ettiği söyleniyor! Yeğeniyle yakalanmıştı...
Merkez Bankası'ndan flaş 'müdahale' açıklaması!
Erhan Çelik evlendi eşi Özlem Gültekin kimdir ne iş yapıyor?
Yorumlar 2 yorum