HABER /  GÜNCEL

Murat Başoğlu'na ne oldu intihar ettiği söyleniyor! Yeğeniyle yakalanmıştı...

Yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede yakalandıktan sonra uzun süre gündemden düşmeyen sunucu Murat Başoğlu'nun intihar ettiği iddia edildi. Hastaneye kaldırılan Murat Başoğlu'nun hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi.

Yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum'daki skandal görüntüleriyle gündem olan sunucu Murat Başoğlu’nun intihara kalkıştığı öğrenildi. Hayati tehlikesi bulunmayan Murat Başoğlu‘nun ruh sağlığının iyi olmadığı söyleniyor.

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU... Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda, yeğeni ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Programda, hastaneye kaldırılan Başoğlu'nun tedavisinin sürdüğü belirtildi. 

"İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM" DEMİŞTİ... Skandal fotoğrafların ardından röportaj veren Murat Başoğlu, "Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm." ifadelerini kullanmıştı.

EŞİNDEN BOŞANDI AMA... Murat Başoğlu, yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek’ten tek celsede boşanmıştı. İkilinin sık sık birlikte görünmeleri 'birlikte yaşıyorlar' iddialarını gündeme getirmişti... 

YURTDIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI VAR... Murat Başoğlu skandal olayın ardından evini satıp yurt-dışına gitmek istemiş ancak mahkeme davanın karar bağlanmasına kadar Başoğlu'nun yurt-dışına çıkmasına izin vermemişti.

Murat Başoğlu intihar mı etti? Burcu Başoğlu ile rezilliği sonrası eşi ile...

ÖNCEKİ HABERLER
Merkez Bankası'ndan flaş 'müdahale' açıklaması!
Zehra Çilingiroğlu'ndan ayrılık kararı!
Lise 3. nakil sonuçları e okul ve meb.gov.tr sitesinde açıklandı
MİT'ten flaş operasyon! O terörist sınırda yakalandı...
Burak Özçivit kimdir işte Diriliş Ertuğrul'un Osman Gazi'si
29 Ekim'de Cumhuriyet kuruldu şiiri kısa-4 kıtalık şiirler
Yorumlar 3 yorum