Murat Başoğlu intihar mı etti? Burcu Başoğlu ile rezilliği sonrası eşi ile...

Yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede gayri ahlaki bir durumda yakalanan Murat Başoğlu'nun intihar ettiği iddia edilmişti. Murat Başoğlu, basında intihar ettiği şeklinde yer alan haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Murat Başoğlu intihar mı etti? Burcu Başoğlu ile rezilliği sonrası eşi ile... - Sayfa 1

Yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum'daki skandal görüntüleriyle gündem olan sunucu Murat Başoğlu’nun intihara kalkıştığı iddia edilde. Beyaz TV'nin canlı yayında duyurduğu iddia üzerine Murat Başoğlu'ndan açıklama geldi. Murat Başoğlu en son yaz başında boşandığı eşi Hande Bermek ile gündeme gelmişti.

113
Murat Başoğlu intihar mı etti? Burcu Başoğlu ile rezilliği sonrası eşi ile... - Sayfa 2
213
Murat Başoğlu intihar mı etti? Burcu Başoğlu ile rezilliği sonrası eşi ile... - Sayfa 3

YURTDIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI VAR: Murat Başoğlu yeğeniyle olan ahlaksız ilişkinin ardından evini satıp yurt-dışına gitmek istemiş ancak mahkeme davanın karar bağlanmasına kadar Başoğlu'nun yurt-dışına çıkmasına izin vermemişti.

313
Murat Başoğlu intihar mı etti? Burcu Başoğlu ile rezilliği sonrası eşi ile... - Sayfa 4

BURCU BAŞOĞLU SKANDALI NEYDİ: Fotoğrafta yer alan sarışın kadın Burcu Başoğlu, Murat Başoğlu'nun öz yeğeni. Murat Başoğlu geçtiğimiz yaz bir kadın ile teknede cinsel ilişkiye girerken görüntülendi. İlk anda bu olay Murat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek'i aldatması olarak medyaya yansıdı. Murat Başoğlu'da kadının Rus uyruklu olduğunu söyledi. Ancak asıl skandal yabancı dediği kadının öz yeğeni çıkması ile patlak verdi. Rezillik sonrasında Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu eşlerinden boşandı.

413