BIST 1.471
DOLAR 7,39
EURO 8,93
ALTIN 416,22
HABER /  YEREL

Muhittin Böcek 4 ay sonra görevine döndü! Töreni düzenlenmedi

KORONAVİRÜS tedavisi sonrası akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle 64 gün yoğun bakımda kalan ve 108 günlük tedavisinin ardından taburcu edilen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bugün görevinin başına geçti.

Abone ol

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, her yeri dezenfekte edilen makam odasında Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu ile Genel Sekreter Cansel Çevikol Tuncer'i kabul etti ve bir süre görüştü. Başkan Vekili Hacıarifoğlu, çıkışta Başkan Böcek'in sağlık durumuyla ilgili soru üzerine, "Sağlığı gayet iyi" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, ayrıca Özel Kalem Müdürlüğü aracılığıyla göreve döndüğünü resmi yazışma ile duyurdu. Başkan Böcek, resmi duyuruda, "17 Ağustos 2020 tarihinde ayrıldığım hastalık iznimden dönerek 8 Aralık 2020 tarihinde göreve başladım. Bilgi ve gereğini arz ve rica ederim" dedi.


Vekaleti geri aldı
Resmi yazı, Antalya Valiliği ve kamu kurumlarına gönderildi, Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu'na tebliğ edildi. Başkanlık katına çıkan ve Başkan Böcek'e 'geçmiş olsun' demek için gelen daire başkanları ve şube müdürlerinin tamamının maskeli olmasına rağmen zaman zaman sosyal mesafeye uymadığı gözlendi. 


Sağlık donanımları düzenlendi
Başkan Böcek'in Büyükşehir Belediyesi'ndeki ana yerleşke binasındaki makam odası ile Atatürk Kültür Merkezi'ndeki başkanlık ofisinde çalışmalarını sürdüreceği, her iki makam odasında gerekli sağlık donanımlarının düzenlendiği açıklandı.

ÖNCEKİ HABERLER
Şanlıurfa'da ortalık karıştı taş, sopa, silah kullanıldı! Acı haber geldi
Kapılara 'girilmez' yazısı asıldı! Gaziantep Nurdağı'nda 2 bin kişiye koronavirüs karantinası
Ankara'da hafta sonu işletmeler alkol satışı yapamayacak
Afyonkarahisar'da 1 milyon dolar 1 gecede yanarak kül oldu
Maccabi - Sivasspor maçını Andris Treimanis yönetecek
Güzelyalı imar planları askı sürecinde
Bodrum'da kurtarılan kurye koronavirüs çıktı! 4 itfaiyeci karantinaya alındı
ABD'de şirketler Covid-19 aşısı olmayanları işten çıkarılabilir
PCR testi sonucu öğrenme nasıl olur e devlet PCR sonuç sorgulama
Adalet Bakanı Gül, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile görüştü
Yorumlar 2 yorum