HABER /  MEDYA

Müge Anlı Mehmet Abalak son durum ne canlı yayında kahreden haber

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında 39 gündür kayıp olan Mehmet Abalak her yerde aranıyordu. Osmaniye'de kaybolduktan sonra kendisinden haber alınamayan Mehmet Abalak'tan acı haber geldi. Mehmet Abalak ile ilgili son güncel bilgiler internethaber'de.

Müge Anlı Mehmet Abalak son durum ne canlı yayında kahreden haber

OSMANİYE'de boşanmak üzere olduğu eşiyle buluştuktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Mehmet Abalak'tan acı haber geldi. Canlı yayında Müge Anlı tarafından yapılan açıklamaya göre Mehmet Abalak'ın cesedi bulundu.

Her yerde aranan ve bir türlü kendisinden haber alınamayan Mehmet Abalak'tan bugün üzücü bir haber geldi. Gelen son dakika bilgilere göre Mehmet Abalak, Osmaniye'de bir nehir kenarında cesedi bulundu. Telefonu ve cüzdanı olmayan Mehmet Abalak cinayetinde yeni gelişmeler yaşanıyor. PINAR ABALAK GÖZALTINA ALINDI Jandarma tarafından yapılan son araştırmalara göre Mehmet Abalak'ın eşi Pınar Abalak gözaltına alındı. Öğleden sonra mahkemeye sevk edilecek olan Pınar Abalak'a eşi Mehmet Abalak'ın ölümünde şüpheli gözüyle bakılıyor. 

Yorumlar