BIST 9.803
DOLAR 32,50
EURO 34,95
ALTIN 2.430,60
HABER /  GÜNCEL

Meteorolojiden yağış uyarısı!

Yeni günde hava nasıl olacak? İşte yurtta hava durumu...

Abone ol

Bu sabah saatlerinde ülkemizin doğusunda görülecek yağışlara ilave olarak gece saatlerinden itibaren batı kesimler, Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı sistemin etkisine girecek.

Rüzgarın; akşam saatlerinden itibaren Güney Ege kıyılarında güneydoğu yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI :İç ve batı bölgelerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

MARMARA:Az bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu, Gece saatlerinde batısından başlayarak bölge geneli yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Sabah saatlerinde güney ve doğusunda buzlanma ve don olayı bekleniyor.

EGE:Az bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren batısından başlayarak bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde, iç kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Rüzgarın; Güney Ege Kıyılarında kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde (50-70 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ:Az bulutlu ve açık zamanla batısı parçalı çok bulutlu gece saatlerinden sonra Göller yöresi ile Antalya'nın batı ilçelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Göller yöresinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

İÇ ANADOLU:Az bulutlu ve açık doğusu ile öğleden sonra bölge geneli parçalı çok bulutlu, gece saatlerinden sonra Eskişehir çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BATI KARADENİZ:Az bulutlu ve açık öğleden sonra bölge genelinin parçalı çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Rize ve Artvin çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yüksek kar örtüsü nedeni ile yaşanabilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

DOĞU ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde bölgenin doğusunun aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kuzey ve doğusu başta olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor. Yüksek kar örtüsü nedeni ile yaşanabilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

GÜNEYDOĞU ANADOLU:Parçalı ilk saatler doğusu çok bulutlu, sabah saatlerinde Siirt çevrelerinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

screen-shot-2013-02-21-at-9.09.30-am.png

screen-shot-2013-02-21-at-9.09.54-am.png

screen-shot-2013-02-21-at-9.09.59-am.png