BIST 10.677
DOLAR 32,23
EURO 35,01
ALTIN 2.437,86
HABER /  GÜNCEL

Kaçırılan kaymakamın annesi isyanda!..

Tarihler 9 Ağustos 2011'i gösterdiğinde teröristlerin yol çevirmesi sırasında kaçırılmış Kenan Eroğlu. O gün bugündür kendisinden bir haber yok.

Abone ol

NESRİN YILMAZ/İNTERNETHABER-ANKARA- 9 Ağustos 2011 tarihinde Diyarbakır'ın Kulp ilçesi ile Muş'un Şenyayla Karayolu'na inen 10 kişilik terörist grup yol çevirmesi yapıyor. Araçları tek tek arayan teröristler, sürücülerin kimliklerini kontrol ediyor.

Bu sırada Muş'tan Diyarbakır istikametine giden bir minibüste Kaymakam adayı Kenan Erenoğlu bulunuyor. Ön koltukta oturan Erenoğlu teröristler tarafından araçtan indirilip kimliğine bakılıyor. Teröristler Ankara nüfusuna kayıtlı olan Kaymakam Adayı Kenan Erenoğlu'nu yanlarına alarak gözden kayboluyorlar.

MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan, kendisinden haber alınamayan kaymakam Kenan Eroğlu'nun ailesini ziyarete gitti bugün. Aile perişan. Gerisini Lütfü Türkkan'dan dinleyelim.
 
KİMSE KAPIMIZI ÇALMADI

"Kenan Erenoğlu hâlâ teröristlerin elinde. Sağlık durumuyla ilgili de tatmin edici bir bilgi yok. Kaçırılan Kaymakam Kenan Erenoğlu'nun anne ve babasının durumunu anlatmak için fazla bir söze gerek yok. Ondokuz aydır evlâdı teröristlerin elinde ve kendisinden hiçbir haber alınamayan anne baba nasıl olursa onlar da öyleler. Baba Mustafa ve anne Nazmiye Hanım, geçen yıl İçişleri Bakanı'na gitmişler. Bakan oğullarının K.Irak'da olduğunu söylemiş. O gün bugün evlerinin kapısını bir Allah'ın kulu Devlet yöneticisi çalmamış Erenoğlu Ailesi'nin.

ÖCALAN'IN KONFORUNA GÖSTERDİĞİ ÖZENİ BİZE DE GÖSTERSİN

Hükümet KCK lıların tahliyesi ile ilgili pazarlık yaparken, Devlet'in kaymakamına karşı neden bu kadar kayıtsız kalır, anlaşılır değil. Sinop ve Samsun'daki olaylara karşın ortalığı ayağa kaldıran barış güvercinleri (!), söz konusu Devlet'in kaymakamı olunca, sus pus olmuşlar. Gol atan topçuyu tebrik için arayan Başbakan, oğulları kaçırılan Devlet'in kaymakam olan anne babayı bir kez olsun neden aramaz?"