HABER /  GALATASARAY

Mbaye Diagne ile Al Shabab'ın ilgilendiği iddia edildi

Galatasaray formasıyla çifte kupa ve gol krallığı başarısı yaşayan Mbaye Diagne'ye Suudi Arabistan'dan sürpriz bir talip çıktı. Al Shabab'ın Diagne'yi transfer etmek istediği ve önümüzdeki günlerde Galatasaray'la görüşmelere başlayacağı iddia edildi.

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Diagne için Suudi Arabistan'dan sürpriz teklif geldi. Bu sezon Sumudica'nn çalıştırdığı Al Shabab'ın Diagne'yi transfer etmek istediği iddia edildi.

Transfer etmek istiyorlar

Suudi Arabistan kaynaklı haberlere göre, Galatasaray'da gelecek sezon iyi bir teklif gelmesi halinde satılması düşünülen Diagne'nin yerine, Şampiyonlar Ligi için daha iyi bir santrfor transfer etme politikası belirlenirken, Al Shabab'ın Diagne'yi transfer etmek istediği iddia edildi.

Al Shabab yetkililerinin Diagne için önümüzdeki günlerde Galatasaray'ın kapısını çalacağı ve görüşmelere başlayacağı kaydedildi. Diagne ise geçtiğimiz günlerde ülke basınına yaptığı açıklamada ailesini düşünmesi gerektiğini ve kendisine en yüksek parayı verecek olan kulübü tercih edeceğini söyledi. 

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Adana'da FETÖ operasyonu: Çok sayıda kişi için gözaltı kararı
İzlanda devleti nerede işte haritası ve İzlanda'nın lezbiyen başbakanı
YSK sınavı 15 - 16 Haziran'da! Soruyu çözemezseniz bunu yapın YSKS tüyosu
Emre'ye fırça uzatan Belçikalı genç yaşananları anlattı
İsmail Küçükkaya'dan İmamoğlu Yıldırım açıklaması
Bige Önal rüzgar frikiği verdi iç çamaşırsız hali görüntülendi
Yorumlar