BIST 1.112
DOLAR 7,57
EURO 8,97
ALTIN 475,61
HABER /  MEDYA

Masterchef Sedat Tuncer kimdir yaşı kaç Sedat aslen nereli?

TV 8 ekranlarında Masterchef heyecanı eleme oyunları ile devam ediyor. 16 kişilik ana kadronun seçimleri devam ederken ilk 6'ya giren isimlerden biri de Sedat Tuncer oldu. Renkli kişiliği ile sevilen Sedat son oyundaki yemeği ile jüriyi mest etti. Peki aslen Kastamonulu olan 32 yaşındaki şef Sedat Tuncer kimdir?

Abone ol

2020 Masterchef'in 16 kişilik ana kadrosunu seçmek için kıyasıya yarış devam ediyor. Her gün bir yarışmacının kadroya girmek için canla başla çalıştığı Masterchef'te kadroya giren isimlerden biri de Sedat Çoşkun oldu. Sedat Çoşkun'un hayatı ise merak konusu oldu. Şakacı ve eğşenceli mizacı ile ilk bölümden dikkatleri çeken Sedat 32 yaşında ve aslen Kastamonulu. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Masterchef Sedat Osmanlı saray mutfagı konusunda da iddialı

MASTERCHEF SEDAT KİMDİR?

Sedat Tuncer, Masterchef'e İstanbul'dan katılıyor. MasterChef Sedat, 32 yaşında ve aslen Kastamonulu Özel bir catering firmasında aşçılık yapan Sedat Tuncer, 13 yıldır mesleğin içinde yer alıyor.

MASTERCHEF SEDAT TUNCER KİMDİR?

MasterChef 2020 sezona iddialı bir şekilde başlangıç yapan Sedat Tuncer, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 32 yaşında olan yarışmacı aslen Kastamonulu ancak yarışmaya İstanbul'dan dahil olmuş.

Özel bir catering firmasında aşçılık yapan Sedat Tuncer, 13 yıldır mesleğin içinde. Anadolu mutfağı, Osmanlı mutfağı ile birlikte Uzak Doğu mutfağı konusunda da kendisine güvenen Sedat Tuncer, MasterChef'te olmak istediğini çünkü bunun hayali olduğunu belirtti.

Borbulan soslu levrek yaptığı ilk turda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve ve Somer Sivrioğlu'ndan aldığı üç evetle ilk turu geçen Sedat Tuncer'in MasterChef macerasının ne kadar devam edeceği ilerleyen günlerde belli olacak.

MASTERCHEF 2020 FİNAL TURU ELEMELERİ NASIL OLACAK?

Somer Şefin açıklamasına göre Masterchef Türkiye'de final turuna kalan 28 yarışmacı, 14'erli iki gruba ayrıldı. Bu gruplar, her gün iki oyun oynayacak. İlk oyun sonrasında seçim turuna altı yarışmacı kalacak. Bu altı yarışmacı arasından kazanan ise Masterchef Türkiye yarışmacısı olacak. Bu şekilde, her gün bir isim, MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı olarak seçilecek.

2020 MASTERCHEF KADROSU

Serhat
Duygu
Özgül
Emir
Ayyüce
Sedat

ÖNCEKİ HABERLER
Kasımpaşa, Mehmet Altıparmak ile anlaşmaya vardı
Türkiye, emniyetli ve konforlu bir bayram geçirdi
Masterchef Duygu Acarsoy yaşı kaç instagram halleri çok başka
Yunanistan'ın denize bıraktığı 90 kaçak göçmen kurtarıldı
Elazığ Karakoçan'da orman yangını
Safer ayı nedir ne zaman başlıyor duası ve Safer ayı zikirleri
Yorumlar