BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
GÜNCEL

Martılara yemek vereyim derken!! Martılara yem oluyordu

Sahildeki martılara yemek vermek isteyen kadın bir sürprizle karşılaşıyor. Bir çok martının üzerene geldiğini gören kadın ne uğradığına şaşırdı...

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, sahildeki martılara yemek vermek isteyen kadın beklemediği sürprizle karşılaşıyor. Bir anda çok sayıda martının kadının üzerine gelmesiyle kaçmamaya başlayan kadının bu videosu sosyal medyada viral oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler